Piast Gliwice mistrzem Polski? Noblebet nie mówi „nie”

Piast Gliwice mistrzem Polski? Noblebet nie mówi „nie”

Radość piłkarzy Piasta Gliwice po zwycięstwie / fot. www.piast-gliwice.eu

Reklama
Reklama
Czas 2 min czytania

Za niespełna półtora miesiąca wznowione zostaną rozgrywki PKO Ekstraklasy. Na starcie rywalizacji o kolejny tytuł staną dwie drużyny z naszego regionu. Czy włączą się do walki o mistrzostwo?

Piast Gliwice po niezłym sezonie 2021/2022 rozgrywki ligowe zakończył na dobrym 5. miejscu. Zmagania zakończył za plecami Lecha Poznań, Rakowa Częstochowa, Pogoni Szczecin i Lechii Gdańsk. Wszystkie te zespoły mają według bukmacherów większe szanse na sięgnięcie po najbliższe mistrzostwo Polski, a wyżej oceniany jest również potencjał Legii Warszawa. W związku z tym drużyna Waldemara Fornalika w przedsezonowych przewidywaniach firmy Noblebet znajduje się na szóstej lokacie w kolejce do tytułu.

Mistrzowskie szanse Piasta wyrażone zostały kursem 50.0, co oznacza, że przy postawieniu kuponu za 10 zł w przypadku wygrania ligi przez gliwiczan zarobić można (po odjęciu podatku) 440,00 zł. Najwyżej oceniany jest obrońca tytułu Lech, w przypadku którego kurs wynosi 2.5. Dalej są Raków i Legia (po 4.0). Najmniej szans daje się beniaminkom Miedzi Legnica i Koronie Kielce oraz Stali Mielec (kurs 750.0).

Reklama

NOBLEBET MA DLA CIEBIE NA DZIEŃ DOBRY NAWET 2500 ZŁ! WEJDŹ DO GRY

Dwa razy mniej prawdopodobne wydaje się być mistrzostwo Polski dla Górnika Zabrze, mimo pozostania w drużynie Lukasa Podolskiego. Noblebet za tytuł dla tego zespołu wypłaci nagrodę po kursie 100.0! Zabrzanie w szesnastozespołowej lidze uznawani są za ósmego w kolejce kandydata do jej wygrania. Piasta i Górnika rozdziela Cracovia (kurs 75.0). Co ciekawe, bukmacher zestawił też razem te dwa ostatnie kluby. Kurs na wyższe miejsce na koniec sezonu krakowian wynosi 1.8, a zabrzan 1.9.

PEŁNA OFERTA KURSOWA NOBLEBET NA ZAKŁADY O MISTRZOSTWO POLSKI 2022/2023 [SPRAWDŹ]

Reklama

 *Polski Bukmacher Sp. z o.o. organizujący zakłady wzajemne – bukmacherskie na stronie noblebet.pl posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych w Internecie. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Reklama

Piłka Nożna

Górnik ZabrzePiast GliwicePKO Ekstraklasa

Dodaj komentarz