Wejdź do gry z LV BET

Legalne zakłady bukmacherskie LV BET funkcjonują na polskim rynku od 2016 roku, zgodnie z licencją przyznaną przez Ministerstwo Finansów. Są zatem legalnym serwisem bukmacherskim, w którym znaleźć można rozbudowaną ofertę zakładów sportowych. Jeśli interesują Cię najlepsze zakłady bukmacherskie online z wysokimi kursami, nowoczesne udogodnienia, a także atrakcyjne promocje, LV BET to wybór dostosowany do Twoich potrzeb.

Nowi klienci LV BET mogą odebrać atrakcyjny pakiet powitalny o wartości nawet 3333 PLN. Za samą rejestrację otrzymają ponadto bonus 20 zł bez depozytu, co pozwoli obstawić pierwsze zakłady online i sprawdzić działanie serwisu w praktyce. Bonus jest przyznawany przy trzech pierwszych wpłatach. Przy pierwszym depozycie można otrzymać bonus do 2000 PLN, przy drugim 1000 PLN, a przy trzecim zakład bez ryzyka o wartości 333 PLN. LV BET może pochwalić się jednym z najwyższych bonusów powitalnych, biorąc pod uwagę firmy bukmacherskie w naszym kraju.

Poznaj możliwości Betcris

W ofercie zakładów bukmacherskich Betcris znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne do obstawiania wydarzeń z całego świata. Każdy z graczy jest inny i preferuje różne sporty, a także rozgrywki. Firma Betcris Polska idzie w tym kierunku i oprócz najpopularniejszych zakładów sportowych w naszym kraju, czyli Ekstraklasy, Premier League, Serie A, Bundesligi i Ligi Mistrzów udostępnia również zakłady na koszykówkę, siatkówkę, tenis ziemny, sporty walki, a także wiele innych dyscyplin. Co ciekawe, Betcris, jako sponsor tytularny Betcris IV Ligi grupy łódzkiej, oferuje zakłady na te rozgrywki, w których występują między innymi: Widzew II Łódź, GKS Bełchatów czy AKS SMS Łódź.

Na stronie Betcris dostępne są także mniej popularne w naszym kraju sporty, które można określić mianem „niszowych”, jak chociażby NFL, snooker, badminton czy piłka wodna. W Betcris znajdziesz również szeroką ofertę na najbardziej rozwijający się rynek, czyli esport! Sprawdź naszą stronę i przekonaj się, jak wiele do zaoferowania mają Betcris zakłady bukmacherskie!

Sprawdź ofertę forBET

ForBET oferuje swoim klientom bardzo atrakcyjne kursy, dzięki czemu zdobywa coraz większe uznanie. atutem tego bukmachera jest również bogata oferta zdarzeń oraz dyscyplin sportowych, których niejeden tradycyjny bukmacher może pozazdrościć.

Dla czytelników ŁÓDZKIEGO SPORTU firma forBET, będąca sponsorem ŁKS-u Łódź przygotowała specjalną ofertę powitalną. Na nowych graczy czeka bonus, który wynieść może nawet 2350 PLN, z czego 150 to specjalna premia dla fanów naszego serwisu. Rozpoczęcie gry to również pierwszy zakład bez ryzyka do 100 zł i 14 dni gry bez podatku (SZCZEGÓŁY I WARUNKI PROMOCJI DLA NOWYCH GRACZY).

Kursy w BETFAN

Postaw na zwycięstwo swojej drużyny i ciesz się podwójnie – z wygranej na boisku i w portfelu!

Zachęcamy do korzystania z oferty firmy BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, który na rynku działa prężnie od 2018 roku. Pamiętaj, zakładając konto w polu KOD wpisz LODZKISPORT i ciesz się z cashbacku do 600 zł. WIĘCEJ