Nowy transfer Piasta Gliwice

Nowy transfer Piasta Gliwice
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Michał Kaput wzmocnił Piasta Gliwice.

Michał Kaput to były piłkarz Radomiaka Radom. Jego nowym klubem został Piast Gliwice. Jak poinformował portal Weszło, gliwiczanie, za transfer Kaputa musieli zapłacić Radomiakowi 370 tysięcy złotych. – – W życiu piłkarza są takie chwile, w których przychodzi czas na zmiany. Tak było też w moim przypadku i dlatego też zdecydowałem się na transfer do Piasta – powiedział pomocnik, który w klubie z Radomia grał od 2018 roku. Wystąpił w 113. meczach, strzelił pięć bramek i dwa razy asystował.

–  Przy tym ruchu decydowały szczegóły. Działaliśmy sprawnie i konkretnie. Jesteśmy szczęśliwi z finału rozmów i z tego, że Michał do nas trafił. Obserwowałem go już dwa lata i myślę, że teraz jest idealny czas. Trzymamy za niego kciuki, bo pozycja, na jakiej gra, jest bardzo istotna. Wierzymy, że ten młody zawodnik w najbliższej przyszłości będzie ważną postacią w naszym zespole – powiedział Bogdan Wilk, dyrektor sportowy Piasta Gliwice.

Reklama

To już trzeci w ostatnim czasie transfer śląskiego klubu. Przed końcem roku dołączyli do niego Rauno Sappinen i Tihomir Kostadinov (WIĘCEJ).

fot. Piast Gliwice

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

Piast Gliwice

Dodaj komentarz