Karnety na Podbeskidzie. „W drodze na szczyt”

Karnety na Podbeskidzie. „W drodze na szczyt”

Karnety na mecze Podbeskidzia już dostępne fot: Podbeskidzie

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na mecze Podbeskidzia.

Podbeskidzie, 5 lipca rozpoczęło zamknięta sprzedaż karnetów dla kibiców przedłużających swoje wejściówki na sezon 2022/23. W tym samym czasie klub z Bielska zapoczątkował nową kampanię zatytułowaną #WDRODZENASZCZYT

Podbeskidzie uczy jak poruszać się w górach

Jak czytamy w informacji Podbeskidzia:

Reklama

„Oprócz aspektu sprzedażowego, kampania #WDRODZENASZCZYT ma na celu promowanie góralskiej tożsamości Podbeskidzia. Jako reprezentant lokalnej społeczności, klub realizuje misję edukacyjną na temat bezpiecznej wędrówki po górach. W tym celu nawiązał współpracę ze Schroniskiem PTTK Skrzyczne. Kampania składać się będzie z trzech filmów, poruszających najważniejsze aspekty odpowiedzialnego zachowania na szlaku.”

– Chcieliśmy pokazać, że kampania karnetowa może nieść za sobą coś więcej niż tylko zachętę do kupowania wejściówek. „Droga na szczyt“,  to oczywiście metafora sportowego wysiłku czynionego przez klub w nadchodzącym sezonie, jednak w naszym regionie sformułowanie to nabiera bardzo dosłownego znaczenia. Góry przyciągają i uwodzą. Jako klub, chcemy budzić podobne uczucia. Najważniejsze jednak, by tej pasji, czy to na szlaku, czy na stadionie, oddawać się w taki sposób, by czerpać z niej jak najwięcej satysfakcji – mówi Paulina Laby, rzeczniczka prasowa TS Podbeskidzie.

Informacje o karnetach na mecze Podbeskidzia dostępne są tutaj

Reklama

Reklama

Piłka Nożna

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Dodaj komentarz