Bilety na Wartę i Jastrzębski już dostępne. Siatkarze grają w Lidze Mistrzów

Bilety na Wartę i Jastrzębski już dostępne. Siatkarze grają w Lidze Mistrzów

fot: Aluron CMC Warta Zawiercie

Reklama
Reklama
Czas 2 min czytania

Można kupować bilety na mecze Jastrzębskiego Węgla i Aluron CMC Warty Zawiercie.

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na ligowe mecze Aluron CMC Warty Zawiercie i Jastrzębskiego Węgla. To nie wszystko, bo oba zespoły rozpoczęły dystrybucję wejściówek na europejskie puchary.

Jastrzębski zagra ze Stalą

Jastrzębski Węgiel informuje, że dzisiaj startuje sprzedaż biletów na najbliższy mecz „domowy”, z PSG Stalą Nysa. Spotkanie to odbędzie się w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej w niedzielę 22 stycznia o godzinie 20:30.

Reklama

Sprzedaż biletów na ten mecz rozpocznie się 16 stycznia w internecie w serwisie abilet (https://abilet.pl/sala/jastrzebski-wegiel-vs-psg-stal-nysa-9685).

Natomiast w dniu meczowym sprzedaż biletów będzie prowadzona w internecie oraz stacjonarnie, w kasach hali. Kasy zostaną otwarte na dwie godziny przed rozpoczęciem ligowego spotkania, czyli w przypadku meczu z PSG Stalą Nysa o godzinie 18:30.

Ceny biletów na mecze „domowe” Jastrzębskiego Węgla w sezonie 2022/2023 w PlusLidze:

Reklama

– 35 zł – normalny

– 25 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)

– 10 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 10 zł jej opiekun.

Reklama

– Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4.

Aluron CMC Warta Zawiercie zagra z LUK Lublin

Sprzedaż biletów na mecz 21. kolejki PlusLigi z LUK-iem Lublin rozpocznie się we wtorek (17 stycznia) o 12:00, a 24 godziny wcześniej wystartuje przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów na sezon 2019/2020. Spotkanie odbędzie się 21 stycznia o godzinie 14:45, po nim Jurajskich Rycerzy czeka seria co najmniej czterech meczów wyjazdowych.

Reklama

Posiadacze karnetów z ostatniego przedpandemicznego sezonu 2019/2020 nabytych w otwartej sprzedaży (nie dotyczy karnetów z puli sponsorskiej i Klubu Kibica) mają możliwość zakupu biletu w przedsprzedaży na wszystkie mecze domowe (zarówno w PlusLidze, jak i w Pucharze Polski oraz w Lidze Mistrzów). Przedsprzedaż będzie trwała każdorazowo przez 24 godziny poprzedzające rozpoczęcie sprzedaży otwartej, a na każdy kod karnetu będzie przysługiwała możliwość zakupu jednego biletu.

Sprzedaż będzie prowadzona zarówno za pośrednictwem KupBilet.pl (przez całą dobę), jak i stacjonarnie w biurze klubu (w dni robocze w godzinach 8:30-16:00). Ceny to 35 zł za bilet normalny i 30 zł za ulgowy, przysługujący uczniom i studentom – na podstawie ważnej legitymacji – oraz osobom od 65. roku życia. Jedna osoba może kupić maksymalnie cztery bilety.

Po meczu z LUK-iem Jurajskich Rycerzy czeka dłuższa przerwa od grania w Zawierciu, bo co najmniej cztery kolejne spotkania rozegramy na wyjazdach:

Reklama
  • 25.01 (środa), 19:30 – Berlin Recycling Volleys (Liga Mistrzów)
  • 28.01 (sobota), 20:30 – GKS Katowice (PlusLiga)
  • 31.01 (wtorek), 20:30 – MKS Będzin (ćwierćfinał Pucharu Polski)
  • 3.02 (piątek), 17:30 – BBTS Bielsko-Biała (PlusLiga)

Co więcej, jeśli w ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów Aluron CMC Warta wygra w Berlinie, a Halkbank Ankara pokona Hebar Pazardżik, między 7 a 9 lutego czeka nas pierwszy z meczów repasażowych o awans do ćwierćfinału, który również rozegramy na terenie przeciwnika.

Reklama

Siatkówka

Aluron CMC Warta ZawiercieJastrzębski Węgiel

Dodaj komentarz