„A co gdyby świąt nie było?” GKS Katowice pomaga dzieciom

„A co gdyby świąt nie było?” GKS Katowice pomaga dzieciom

Grzegorz Pasiut fot: GKS Katowice

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Hokeiści GKS-u Katowice wspierają Dom Aniołów Stróżów.

Dom Aniołów Stróżów, wieloletni partner GKS-u Katowice, prowadzi nową kampanię społeczną. Hasło akcji brzmi: A co gdyby w tym roku świąt nie było?

Tym pełnych obaw pytaniem chcemy zachęcić mieszkańców Śląska i Zagłębia do refleksji nad pomocą dla dzieci i rolą, jaką w ich życiu odgrywa rodzinna, świąteczna atmosfera – wyjaśnia Monika Bajka, prezeska Domu Aniołów Stróżów.

Reklama

W naszych placówkach czuć już świąteczny klimat, ale towarzyszy mu lęk o przyszłość. Dziennie opiekujemy się ponad 100 dzieci to ogrom pomocy, ale także spore koszty. Z przerażeniem patrzymy na rosnące rachunki i ceny w sklepach. Jedno jest pewne: bez pomocy ludzi o dobrych sercach nie będziemy mogli nadal pomagać aż tylu dzieciom – podkreśla prezeska stowarzyszenia.

Jak można pomóc dzieciom z Domu Aniołów Stróżów? Wystarczy wejść na stronę www.anioly24.pl/wigilia, wybrać kwotę i kliknąć przycisk „Wspieram”.

Pomoc Domowi Aniołów Stróżów można okazać także biorąc udział w licytacjach unikatowych pamiątek przekazanych przez GKS Katowice. Do wylicytowania są dwie oryginalne koszulki, w których mistrzowie Polski występowali w rozgrywkach Hokejowej Ligi Mistrzów. Do zdobycia jest koszulka domowa, w której występował napastnik Piotr Ciepielewski oraz koszulka wyjazdowa, w której grał obrońca Nikko Mikkola.

Licytacje prowadzone są na portalu Allegro: koszulka domowa i koszulka wyjazdowa

Reklama
Reklama

Hokej

GKS Katowice

Dodaj komentarz