Zmiany w zarządzie GKS-u Jastrzębie

Zmiany w zarządzie GKS-u Jastrzębie

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Z dniem 12 grudnia 2022 roku nastąpiły zmiany w Zarządzie Klubu Sportowego GKS Jastrzębie S.A. – czytamy na oficjalnej stronie klubu. Z funkcji Prezesa Zarządu odchodzi bowiem Adrian Brachaczek, a z funkcji Wiceprezesa Zarządu Tomasz Kocerba. W skład nowego zarządu mają wejść Marta Goik, Adam Lechowski i Jakub Wiewióra.

Marta Goik pochodzi z Jastrzębia-Zdroju i ma 26 lat. W GKS-ie Jastrzębie pracuje od sierpnia 2018 roku, w ostatnim czasie pełniąc funkcję dyrektora biura zarządu. Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Adam Lechowski miejsce w Zarządzie będzie łączył z funkcją dyrektora sportowego GKS-u Jastrzębie, którą pełni od czerwca 2022 roku i będzie odpowiedzialny – tak jak dotychczas – w głównej mierze za kwestie sportowe.

Reklama

Zmiany w radzie nadzorczej

Nową osobą w zarządzie klubu jest 35-letni jastrzębianin, Jakub Wiewióra. Na co dzień jest radcą prawnym zajmującym się m.in. prawem gospodarczym i prawem sportowym. Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Warszawskiego.

Jednocześnie klub poinformował, że nastąpiły także zmiany w Radzie Nadzorczej GKS-u. W miejsce Adama Kulińskiego, który złożył rezygnację z członkostwa w Radzie Nadzorczej, powołany został Rafał Kowalczyk. Aktualnie w radzie nadzorczej klubu znajdują się trzy osoby – Dariusz Balcerowski, Rafał Kowalczyk oraz Andrzej Kwiatek (jako przewodniczący).

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

GKS Jastrzębie

Dodaj komentarz