Wielki gest kibiców Ruchu Chorzów!

Wielki gest kibiców Ruchu Chorzów!

Biuro Prasowe Ruchu Chorzów

Reklama
Reklama
Czas 2 min czytania

Kibice Ruchu Chorzów zrzeszeni w strukturach Stowarzyszenia Wielki Ruch oraz zagranicznych fanklubów FC Deutschland i Blue England zdecydowali się pokryć koszty zimowego zgrupowania swoich ulubieńców w Rybniku-Kamieniu!

Propozycja sfinansowania obozu to kolejny przykład na to, że fani są niezwykle świadomi sytuacji Klubu i jego bieżących potrzeb. Przed nami bardzo ważna i trudna runda wiosenna. Odpowiednie przygotowanie zespołu będzie kluczowe. Kibicom z Wielkiego Ruchu, FC Deutschland i Blue England serdecznie dziękuję. Jestem pewien, że piłkarze na maksimum wykorzystają warunki do pracy, jakie wspólnie stworzymy im w zimowym okresie przygotowawczym i głęboko wierzę, że wiosną będziemy czerpać wiele radości z efektów tej pracy – mówi Seweryn Siemianowski, Prezes Zarządu Ruchu Chorzów.

To kolejny raz, gdy wspólnie z zagranicznym fanklubami wspieramy zimowy obóz treningowy drużyny. Okres przygotowawczy może okazać się niezwykle istotny w kontekście tak upragnionego przez wszystkich kibiców celu. Dziękujemy FC Deutschland i Blue England za wsparcie. Gorąco zachęcamy do wstępowania w szeregi WR lub zagranicznych FC. Im będzie nas więcej, tym coraz większe cele będziemy mogli realizować – podkreśla Bartosz Horodecki, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Kibiców Wielki Ruch.

Reklama

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy w dalszym ciągu brać udział w odbudowie Klubu. Niektórym może się wydawać, że ona się już zakończyła, ale to mylne wrażenie. Chcielibyśmy podziękować naszym fanklubowiczom za to, że są z nami i dokładają przysłowiowe 5 groszy do tego całego przedsięwzięcia. Dziękujemy, że jesteście. To dzięki Wam możemy podejmować takie inicjatywy – mówi Darek, przedstawiciel FC Deutschland.

Od samego początku Blue England bierze udział w odbudowie Klubu. Teraz dokładamy swoją cegiełkę do sfinansowania obozu piłkarzy Ruchu. To dla nas duża satysfakcja, ale też mobilizacja kibiców z naszego FC, dzięki którym jesteśmy w stanie realnie pomagać – mówi niejaki „Gucio”, przedstawiciel Blue England.

Reklama

Tam gdzie zawsze

Zgrupowanie jest zawsze kluczowym elementem zimowych przygotowań. „Niebiescy” goszczą w Kamieniu regularnie od wielu lat. To sprawdzona baza gwarantująca odpowiednie warunki zarówno do ciężkiej pracy, jak i niezbędnej regeneracji. To także okazja do zgrywania zespołu nie tylko na boisku, ale i poza nim. Obóz w rybnickiej dzielnicy odbędzie się w dniach 19-28 stycznia.

W ciągu 10 dni podopieczni trenera Jarosława Skrobacza odbędą 14 jednostek treningowych i rozegrają 4 mecze kontrolne – ze Skrą Częstochowa, Pniówkiem Pawłowice, Odrą Wodzisław Śląski i Hutnikiem Kraków” – czytamy w komunikacie prasowym.

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

Fortuna 1 LigaRuch Chorzów

Dodaj komentarz