Tym razem bez tie-breaka. GKS Katowice przegrał z Aluron CMC Wartą Zawiercie

Tym razem bez tie-breaka. GKS Katowice przegrał z Aluron CMC Wartą Zawiercie

fot: GKS Katowice

Reklama
Reklama
Czas 2 min czytania

–  GKS jest niewygodnym rywalem do grania. W każdym sezonie urywa punkty teoretycznie silniejszym drużynom, dlatego tym bardziej cieszymy się, że zamknęliśmy ten mecz w trzech setach – powiedział Bartosz Kwolek, przyjmujący Aluron CMC Warty Zawiercie.

GKS Katowice przegrał z Aluron CMC Wartą Zawiercie 0:3. Przed meczem, na swoich profilach w mediach społecznościowych obie drużyny żartowały, że jak zwykle o zwycięstwie zadecyduje tie-break.

 Mieliśmy swoje okazje w tym meczu. W pierwszym secie graliśmy bardzo przyzwoicie. Kreowaliśmy kontrataki, ale niestety zabrakło nam zagrywki. Rywale przyjmowali nasze floaty dobrze, a agresywny serwis z wyskoku nam nie siedział. Psuliśmy dużo zagrywek, a bez tego elementu nie byliśmy w stanie zaczepić się do gry – powiedział Grzegorz Słaby, trener GKS-u.

Reklama

 Liga strasznie pędzi. Po meczach praktycznie nie ma czasu na odpoczynek, a przed nami bardzo ważne pojedynki z Cuprum Lubin i BBTS-em Bielsko-Biała. Musimy zrobić wszystko, żeby w tych meczach punktować – dodał szkoleniowiec katowiczan.

Gwiazda Aluron CMC Warty Zawiercie chwali GKS Katowice

W dobrych humorach byli siatkarze Warty.

 GKS jest niewygodnym rywalem do grania. W każdym sezonie urywa punkty teoretycznie silniejszym drużynom, dlatego tym bardziej cieszymy się, że zamknęliśmy ten mecz w trzech setach.  Dzięki temu mamy więcej czasu na odpoczynek, choć liga pędzi. Do tego dojdzie nam Liga Mistrzów. Meczów do grania będziemy mieli bardzo dużo – powiedział Bartosz Kwolek, przyjmujący Aluron CMC Warty Zawiercie. Zawsze stawiam sobie cele, aby wygrywać. Wprawdzie początek sezonu jest jaki jest. Zawsze mogłoby być lepiej, ale wydaje mi się, że z dnia na dzień,  z meczu na mecz nasza gra będzie wyglądała lepiej. Mamy na tyle doświadczoną ekipę, że każdy w niej zdaje sobie sprawę z tego, co to znaczy play-off. Nie będę ukrywał, że do Zawiercia przyszedłem grać o złoto. Wiadomo, że każdy medal będzie odbierany z uśmiechem, ale ja chcę grać o najwyższe cele – dodał Kwolek.

Reklama

Reklama

Siatkówka

Aluron CMC WartaGKS Katowice

Dodaj komentarz