Trudny start Piasta Gliwice. Noblebet przewiduje zacięty mecz

Trudny start Piasta Gliwice. Noblebet przewiduje zacięty mecz

Fot. piast-gliwice.eu

Reklama
Reklama
Czas 2 min czytania

Nowy sezon ligowy Piast Gliwice rozpocznie od wyjazdu do Białegostoku. W starciu z Jagiellonią na 3 tygodnie przed meczem trudno wskazać faworyta.

Poprzednie rozgrywki Piast  skończył na wysokim 5. miejscu. Jagiellonia z kolei zawiodła i zajęła ostatecznie dopiero 12. lokatę. Bezpośredni mecz obu tych drużyn w pierwszej kolejce nowego sezonu PKO Ekstraklasy będzie starciem gliwickiej stabilizacji z białostocką rewolucją. W ekipie ze Śląska trenerem jest nieprzerwanie od 2017 roku Waldemar Fornalik. Dumę Podlasia przejął zaś dopiero co Maciej Stolarczyk, który od jakiegoś czasu miał mniejszą styczność z piłką klubową, bo prowadził młodzieżową reprezentację Polski.

JUŻ DZIŚ OBSTAW WYNIKI 1. KOLEJKI PKO EKSTRAKLASY W NOBLEBET! [WIĘCEJ]

Reklama

Sytuacja kadrowa obu klubów wygląda analogicznie. Ruchy personalne w Piaście to póki co raczej korekty (pozyskanie Grzegorza Tomasiewicza i Oskara Leśniaka przy stracie Martina Konczkowskiego). Z Jagiellonii odeszło za to już 10 zawodników, w których miejsce sprowadzono dotychczas trzech nowych graczy. Wydawać by się więc mogło, że zespół z Gliwic powinien być zdecydowanym faworytem meczu z białostoczanami. Analitycy Noblebet są jednak innego zdania i na 22 dni przed pierwszym gwizdkiem dają obu ekipom równe szanse.

Czy stoją za tym ambitne plany Jagi i jej dyrektora sportowego Łukasza Masłowskiego, a może raczej potencjalne osłabienia Piasta, z którego Lech bardzo usilnie próbuje wyciągnąć Damiana Kądziora? Na ten moment zwycięstwo którejkolwiek z tych drużyn wyceniane jest przez bukmachera na 2.80, a remis na 3.45. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem są minimum dwie bramki. Zakład „Powyżej 1,5 gola” postawić można po kursie 1.30 („poniżej 1,5 gola” to już 3.45). Można też wybrać opcję „Poniżej 2,5”, która wyceniana jest na 1.75.

Warto pamiętać, że Noblebet ma też specjalną ofertę da nowych graczy. Ci zdobyć mogą pakiet powitalny w kwocie nawet 2500 zł. Dodatkową zachętą powinna być możliwość gry bez podatku przez 30 dni po rejestracji [SZCZEGÓŁY OFERTY DLA NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW].

Reklama

 *Polski Bukmacher Sp. z o.o. organizujący zakłady wzajemne – bukmacherskie na stronie noblebet.pl posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych w Internecie. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice / sobota 16 lipca 2022 r., godz. 17:30

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

Piast GliwicePKO EkstraklasaWaldemar Fornalik

Dodaj komentarz