Trudne zadanie Górnika Zabrze

Trudne zadanie Górnika Zabrze

Lukas Podolski w meczu z Legią Warszawa / fot. Dariusz Hermiersz, gornikzabrze.pl

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Piłkarze Górnika Zabrze zagrają z Rakowem Częstochowa. Podopieczni Jana Urbana mają szansę na trzy punkty, chociaż łatwo nie będzie.

Górnik Zabrze w 2022 roku spisuje się nieźle. Chociaż drużyna Jana Urbana przegrała z Jagiellonią, to wyrasta na jedno z pozytywnych zaskoczeń tej części sezonu. Przed zabrzanami trudny sprawdzian. W niedzielę o 15:00 zagrają z Rakowem Częstochowa, zespołem, który do końca będzie liczył się w walce o mistrzostwo Polski. Na co warto postawić w meczu Górnika Zabrze?

Górnik Zabrze wygra – kurs 3.05

Górnik Zabrze w 2022 roku w meczach o stawkę wygrywał tylko na wyjeździe. Zabrzanie, u siebie przegrali ostatni mecz z Jagiellonią Białystok, chociaż zaprezentowali się z dobrej strony. Raków w tym roku nie zaznał jeszcze goryczy porażki, chociaż w meczu z Radomiakiem było blisko. Wydaje się, że trener Urban ma patent na częstochowian, bo w rundzie jesiennej ograł zespół prowadzony przez Marka Papuszna 2:1. W Zabrzu powinno być łatwiej, więc można odważnie założyć, że Górnik wygra.

Reklama

Zakład w Noblebet można postawić tutaj

Obie drużyny strzelą gola – kurs 1.72

Aż dziewięć spotkań trwa seria meczów, w których Raków zdobywa chociaż jedną bramkę. Górnik wcale nie jest gorszy, bo ostatnie osiem ligowych starć również kończył z przynajmniej jednym trafieniem. Wszystko wskazuje na to, że w niedzielę czeka nas kolejny snajperski pojedynek.

Zakład w Noblebet można postawić tutaj

Reklama

Górnik Zabrze – Raków Częstochowa / niedziela 20 lutego 2022 r., godz. 15:00

Fot. Górnik Zabrze

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

Górnik Zabrze

Dodaj komentarz