Piast Gliwice w pojedynku z ligowym sąsiadem

Piast Gliwice w pojedynku z ligowym sąsiadem

Piast Gliwice, fot. piast-gliwice.eu

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Piłkarze Piasta Gliwice zmierzą się ze Śląskiem Wrocław. To mecz ligowych sąsiadów w tabeli, którzy przed sezonem liczyli na więcej.

Piast Gliwice w sobotę o 17:30 zagra ze Śląskiem Wrocław. To mecz „pokrzywdzonych”, bo obie drużyny przed sezonem chciały włączyć się w walkę o ligowe podium, a zajmują odpowiednio 11. i 12. miejsce w ekstraklasie. – Trenerzy zdecydowali, że będziemy grali trzema obrońcami z tyłu. W drugiej połowie pucharowego meczu z Górnikiem wyglądało to nieźle i dało nam sporo jakości nie tylko w tyłach, ale też w ofensywie. Jesteśmy zmotywowani i chcemy wygrać ze Śląskiem – powiedział przed meczem Tomas Huk, piłkarz Piasta. Na co warto postawić w tym meczu?

Piast wygra – kurs 2.85

Po solidnym występie w Pucharze Polski i ligowym meczu z Wisłą Płock, kibice Piasta do spotkania ze Śląskiem mogą podchodzić z optymizmem. Zespół z Wrocławia nie wygrał pięciu meczów z rzędu i nie wydaje się, żeby szybko miał się otrząsnąć z marazmu.

Reklama

Zakład w LVBET można postawić tutaj

Dokładna liczba goli 2 lub 3 – kurs 1.92

W ostatnich meczach ligowych z udziałem Piasta i Śląska na dziesięć spotkań, aż siedem razy padały dwie, albo trzy bramki. Co ciekawe gliwiczanie przy takim rezultacie bramkowym wygrali, zremisowali i przegrali, a zespół z Wrocławia trzy razy przegrał i raz zremisował.

Zakład w LVBET można postawić tutaj

Reklama

Śląsk Wrocław – Piast Gliwice / sobota 19 lutego 2022 r., godz. 17:30

Fot: Piast Gliwice

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

Piast Gliwice

Dodaj komentarz