Tour de Pologne czy mecz GKS-u Katowice?

Tour de Pologne czy mecz GKS-u Katowice?
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

W sobotę w Katowicach będzie się dużo działo. Jak dotrzeć na mecz GKS-u Katowice?

Komunikat GKS Katowice:

W sobotę 14 sierpnia o godz. 20:30 GKS Katowice w ramach 3. kolejki Fortuna 1 Ligi podejmiemy na własnym boisku Podbeskidzie Bielsko-Biała. Trwa sprzedaż biletów na ten mecz. Przypominamy, że w dniu meczu uruchomimy sprzedaż stacjonarną biletów oraz karnetów poprzez specjalny punkt wsparcia sprzedaży internetowej, który będzie się mieścił w Biurze Obsługi Kibica, ulokowanym przed wejściem na Stadion Miejski. 

Reklama

Tego samego dnia w Katowicach zorganizowany zostanie etap wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Ponadto w Parku Śląskim odbywa się Fest Festival, co może utrudnić kibicom GKS-u dotarcie pod Stadion Miejski przy Bukowej. Pragniemy zatem zwrócić uwagę na prognozowane utrudnienia i zachęcamy do uwzględnienia przedstawionych informacji przed przybyciem na Stadion. Szczegółowe informacje na temat utrudnień w ruchu TUTAJ

Rekomendujemy w tym przypadku poruszanie się komunikacją miejską i prosimy o jak najwcześniejsze przybycie na mecz, by uniknąć kolejek na bramkach wejściowych. Jednocześnie informujemy, że bramy stadionu są otwierane na godzinę przed początkiem meczu.

Fot: GKS Katowice

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

GKS Katowice

Dodaj komentarz