Reprezentacja jak Podbeskidzie?! Z Arabią musi być lepiej!

Reprezentacja jak Podbeskidzie?! Z Arabią musi być lepiej!

Fot. Łączy Nas Piłka

Reklama
Reklama
Czas 2 min czytania

Już dziś Polska zagra mecz o wszystko z Arabią Saudyjską. Ostatnie starcie z Meksykiem było w pewnym sensie wyjątkowe. Pierwszy raz w XXI wieku nasza kadra nie przegrała meczu otwarcia, a i tak nastroje wokół niej nie są najlepsze. Niemniej te się zmieniają – do godziny 14 nastawienie sympatyków powinno ulec znaczącej zmianie na lepsze!

We wtorek pisaliśmy o tym, że nasza reprezentacja składa się w dużej mierze z przedstawicieli regionu Górnego Śląska. Ostatecznie przeciwko Meksykowi zagrało czterech Ślązaków – Jakub Kiwior, Kamil Glik, Jakub Kamiński i Arkadiusz Milik, który wszedł w drugiej połowie z ławki rezerwowych. 

Jak Podbeskidzie?

Warto też odnotować, iż selekcjoner reprezentacji Polski miał okazje trenować Podbeskidzie Bielsk-Biała. Jak zauważyli pewni kibice, zapytani przez dziennikarzy „Meczyków” o nastroje po meczu z Meksykiem – reprezentacja zagrała, jak wspomniana drużyna. – Jesteśmy z Bielska-Białej i to było stare dobre Podbeskidzie Michniewicza przekonywali

Reklama

Wielu kibiców była bowiem rozczarowanych stylem gry naszej kadry. Jak już wspomniano, punkt zdobyty w meczu otwarcia był historyczny, bo taka sytuacja miała miejsce pierwszy raz w XXI wieku. Niemniej niskie posiadanie piłki, wiele długich piłek od Szczęsnego do Lewandowskiego, mało konkretnych sytuacji, wszystko to złożyło się na niezbyt dobre opinie na temat naszej gry. 

Jak będzie dzisiaj? Nie wiadomo. Niemniej wszystko wskazuje na to, że gra naszych „Orłów” powinna być diametralnie inna. To my będziemy prowadzić grę, Arabia prawdopodobnie nastawi się na grę z kontry.

Dzisiejsze starcie można obstawić u naszego partnera – firmy Noblebet. Według jego analityków nieco większe szanse na triumf ma Polska – kurs na zwycięstwo podopiecznych Czesława Michniewicza wynosi bowiem 1,88 przy 5,45 na wygraną Arabii. Remis można obstawić po kursie 3,55. 

Reklama

***

Firma Noblebet przygotowała wiele innych ciekawych kursów na dzisiejszy mecz. Można je znaleźć klikając TUTAJ!

Polski Bukmacher Sp. z o.o. organizujący zakłady wzajemne – bukmacherskie na stronie noblebet.pl posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych w Internecie. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Reklama
Reklama

Piłka NożnaTyper

Noblebetreprezentacja Polski

Dodaj komentarz