Ostatnie (?) odejście z BBTS-u Bielsko-Biała

Ostatnie (?) odejście z BBTS-u Bielsko-Biała

fot: BBTS Bielsko-Biała

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Przyjmujący odszedł z BBTS-u Bielsko. To ostatnia zmiana kadrowa w tym sezonie?

BBTS Bielsko-Biała jest najgorszą drużyną w PlusLidze. Fani bielszczan byli przerażeni po tym jak klub opuścili Roland Gergye i Pierre Pujol. Przyjmujący i rozgrywający byli kluczowymi zawodnikami beniaminka.

Działając w imieniu wszystkich członków Stowarzyszenia Kibiców BBTS Bielsko-Biała, sympatyków i osób wspierających drużynę BBTS Bielsko-Biała chcielibyśmy w oficjalny sposób prosić o zabranie głosu w sprawie ostatnich zmian kadrowych w drużynie – w ciągu jednego tygodnia odeszło z klubu dwóch podstawowych zawodników. Uważamy, że brak jasnego komunikatu ze strony władz BBTS Bielsko-Biała na temat przyszłości drużyny w Plus Lidze szkodzi wizerunkowi i prowadzi do niepotrzebnych domysłów i plotek na temat sytuacji w klubie – pisali do prezesa wściekli kibice.

Reklama

Później bielszczanie pozyskali Arshdeepa Dosanjha i Ovidiu-Costi Darlaczim. Wydawało się, że to koniec zmian kadrowych, ale zespół z Bielska opuścił Jakub Urbanowicz.

Jak poinformował BBTS:

„Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, informujemy, że kontrakt z Jakubem Urbanowiczem został rozwiązany za porozumieniem stron. Siatkarz opuścił już zespół BBTS Bielsko-Biała, nie wystąpi w niedzielnym meczu 22. kolejki Plusligi w Lublinie. Zawodnik będzie kontynuować karierę we Włoszech. Jakub Urbanowicz trafił do Bielska-Białej przed obecnym sezonem. Przyjmujący w barwach BBTS wystąpił podczas 18 meczów (40 setów), w których zdobył 97 punktów. Jest to ostatnia zmiana w zespole BBTS Bielsko-Biała w trwającym sezonie.

Reklama

Reklama

Siatkówka

BBTS Bielsko-Biała

Dodaj komentarz