Na mecz za pięć złotych. Oryginalna akcja Piasta Gliwice

Na mecz za pięć złotych. Oryginalna akcja Piasta Gliwice

Biuro Prasowe GKS Piast SA

Reklama
Reklama
Czas 2 min czytania

Ostatni domowy mecz przed końcem roku to doskonała okazja, by pożegnać się ze swoimi kibicami w oryginalny sposób. Piast Gliwice na przykład postanowił, że bilety na jego ostatni domowy mecz przed zimową przerwą będą kosztowały tylko 5 złotych. 

Przed podopiecznymi Aleksandara Vukovicia dwa ostatnie mecze przed rozpoczęciem mundialu, a co za tym idzie – ostatnia okazja do zaprezentowania się godnie przed własną publicznością. Do tej pory gliwiczanie nie spisywali się na swoim terenie zbyt dobrze. 

W siedmiu dotychczasowych meczach w roli gospodarza Piast zanotował raptem siedem punktów, na co złożyły się tylko dwa zwycięstwa i jeden remis. Warto też odnotować, że ostatnio „Piastunki” notują na swoim stadionie serię czterech meczów bez wygranej, w tym trzy porażki z rzędu. 

Reklama

Kapitan zachęca kibiców

Symbol to nie tylko błahy nieistotny motyw, a symboliczny nie musi oznaczać czegoś niezauważalnego. Chcemy to udowodnić RAZEM z Wami. Runda jesienna PKO Bank Polski Ekstraklasy w sezonie 2022/23 nieuchronnie zbliża się do końca. 

Ostatnie domowe spotkanie Piasta Gliwice w 2022 roku zostanie rozegrane w sobotę, 5 listopada o godzinie 12:30. Cena biletu na ten mecz to symboliczne 5 złotych. Pomóżmy naszej drużynie pokonać trudny czas. Po raz kolejny udowodnijmy, jaką siłą dysponujemy!” – czytamy na oficjalnej stronie Klubu

Do przyjścia na mecz zachęca sam Kapitan gliwickiej ekipy.

Wiemy, w jakiej sytuacji się znajdujemy i wiemy, że tylko razem uda nam się z niej wyjść. Dlatego też w tym meczu niezwykle ważne będzie wsparcie z trybun. Pamiętajcie, jesteśmy jednością, razem jesteśmy Piastem – mówi w materiale promocyjnym kapitan gliwiczan, Jakub Czerwiński. 

Świetni w delegacjach 

O przełamanie będzie niezwykle trudno. Do Gliwic przyjeżdża świetna na wyjazdach Warta Poznań. Gdyby wziąć pod uwagę wyłącznie mecze wyjazdowe – drużyna z zielonej części Poznania byłaby liderem rozgrywek. W ośmiu dotychczasowych spotkaniach na terenie rywali, warciarze zanotowali 16 punktów – całe dziesięć więcej od gliwiczan. 

Reklama

Niemniej jednak nikt w Gliwicach nawet nie myśli o porażce, a wsparcie z trybun powinno Piastowi wyłącznie pomóc w zdobyciu upragnionego kompletu punktów. 

Reklama

Piłka Nożna

Aleksandar VukovićPiast GliwicePKO Ekstraklasa

Dodaj komentarz