Aluron CMC Warta Zawiercie odwróciła losy meczu. Wielkie osiągnięcie Konarskiego

Aluron CMC Warta Zawiercie odwróciła losy meczu. Wielkie osiągnięcie Konarskiego

fot: Aluron CMC Warta Zawiercie

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Atakujący Aluron CMC Warty Zawiercie wśród najlepszych siatkarzy w historii ligi.

Aluron CMC Warta Zawiercie wygrała z Luk Lublin, chociaż łatwo nie było. Zawiercianie nie mogli skorzystać z Urosa Kovacevicia, który w trakcie tygodnia miał problemy zdrowotne i nie mógł wystąpić w pełnym wymiarze czasowym.

Uroš miał pewien problem z plecami w tym tygodniu. Nie trenował przez 3 dni, dlatego było takie ustawienie wyjściowe. Myślę, że Marcin nie grał złego spotkania. Zespół z Lublina bardzo na nas siadł zagrywką i mieliśmy trochę problem z grą piłką odrzuconą od siatki. Jestem przeszczęśliwy, że finalnie wygraliśmy bardzo trudne spotkanie. Lublinianie byli przez dwa sety bardzo  naładowani. Widać, że walczą o życie, bo mają już 5 porażek. To wcale nie znaczy, że to zespół, który powinien zajmować ostatnią lokatę. Uważam, że prezentują dobrą siatkówkę, tak jak zrobili to dzisiaj. Cieszę się, że przeciwstawiliśmy się i z 2:0, gdzie w drugim secie oni grali koncertowo, a nam nic nie wychodziło, podnieśliśmy się. Jestem naprawdę zadowolony z drużyny – powiedział po meczu Michał Winarski, trener Warty.

Reklama

Przyjmujący pojawił się w trzecim secie i pociągnął drużynę do zwycięstwa. Po jego asie serwisowym zawiercianie doprowadzili do tie-breaka. Został MVP meczu.

Zawodnik Warty przeszedł do historii

To nie wszystkie osiągnięcia zawiercian. Po meczu z drużyną z Lublina, Dawid Konarski został trzecim, najlepiej punktującym zawodnikiem w historii PLS. Lepszy od niego jest tylko Mariusz Wlazły i Grzegorz Szymański.

Reklama
Reklama

Siatkówka

Aluron CMC Warta Zawiercie

Dodaj komentarz