Mecze Fortuna 1. Ligi w Pay Per View

Mecze Fortuna 1. Ligi w Pay Per View
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Aby oglądać mecze Fortuna 1 Ligi, nie trzeba już wykupywać miesięcznego abonamentu. Za 10 złotych można otrzymać dostęp do transmisji pojedynczego spotkania.

Prawa do meczów zaplecza ekstraklasy ma Polsat, który pokazuje wybrane mecze na Polsacie Sport, a pozostałe na platformie Polsat Box Go. Za miesięczny abonament trzeba zapłacić 40 zł. Aż do dzisiaj, nie było możliwości wybrania tylko jednego meczu, tak jak było zanim Polsat Box Go zastąpił Iplę. Teraz wraca opcja zakupu dostępu do pojedynczych spotkań.

– Wsłuchaliśmy się w głos tych kibiców, którzy są zainteresowani transmisjami z konkretnych meczów i wraz z naszymi partnerami wypracowaliśmy rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów – mówi w oficjalnym komunikacie Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Reklama

Mecz Fortuna 1 Ligi za 10 złotych

Kibice będą mogli wykupić dostęp do wybranej transmisji na żywo w cenie 10 złotych. Po zakupieniu i wpisaniu specjalnego kodu aktywowany jest dostęp do transmisji, która wyświetla się w playerze udostępnianym przez Polsat Box Go. Wybraną transmisję można oglądać w przeglądarkach internetowych na komputerze lub telefonie z systemem Android.

Co ważne, na zakupach dokonywanych przez kibiców zyskają kluby. Istotna część przychodów z każdej transakcji zasili budżet klubu, w którego centrum meczowym dokonany został zakup.

Wszystkie informacje dotyczące zasad zakupu transmisji można znaleźć tutaj.

Reklama

Reklama

Piłka Nożna

GKS JastrzębieGKS TychyPodbeskidzie Bielsko-BiałaZagłębie Sosnowiec

Dodaj komentarz