Kto będzie walczył o awans Ruchu Chorzów?

Kto będzie walczył o awans Ruchu Chorzów?

Biuro Prasowe Ruchu Chorzów

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Piłkarze Ruchu Chorzów rozpoczęli przygotowania do ligowej wiosny. Kogo zabrakło?

Piłkarze Ruchu zakończyli urlopy i powrócili do treningów. Niebiescy będą pracowali na obiektach w Chorzowie przez dwa tygodnie, rozegrają sparingi z GKS Tychy i Legią Warszawa, a następnie udadzą się na przerwę świąteczno-noworoczną. Sztab szkoleniowy na ten czas przygotował piłkarzom indywidualne plany treningowe.

Zasadnicza część przygotowań rozpocznie się 3 stycznia. W ciągu pięciu tygodni chorzowianie rozegrają sześć sparingów oraz udadzą się na dziesięciodniowe zgrupowanie w Kamieniu, sfinansowane przez Stowarzyszenie Kibiców Wielki Ruch oraz fankluby FC Deutschland i Blue England.

Reklama

Których piłkarzy Ruchu zabrakło?

Pierwsza zajęcia w zimowym okresie przygotowawczym odbyły się na siłowni i uczestniczyło w nich 23. piłkarzy, w tym jeden zawodnik testowany. Nieobecni byli Bartłomiej Barański i Antoni Franke, którzy przechodzą testy w Lazio Rzym, oraz Mateusz Winciersz, który szuka nowego klubu. We wtorek „Niebiescy” będą trenować na Kresach.


Kadra na pierwszym treningu Ruchu Chorzów

Bramkarze: Jakub Bielecki, Tomasz Nowak, Jakub Osobiński.
Obrońcy: Jakub Domagała, Konrad Kasolik, Filip Nawrocki, Maciej Sadlok, Przemysław Szur, Remigiusz Szywacz.
​​​​​​​Pomocnicy: Tomasz Foszmańczyk, Łukasz Janoszka, Mikołaj Kwietniewski, Kacper Michalski, Łukasz Moneta, Jakub Piątek, Maksymilian Roguła, Patryk Sikora, Tomasz Swędrowski, Jakub Witek, Tomasz Wójtowicz, zawodnik testowany.
​​​​​​​Napastnicy: Artur Pląskowski, Daniel Szczepan.

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

Ruch Chorzów

Dodaj komentarz