Konrad Wrzesiński ponownie w Zagłębiu Sosnowiec!

Konrad Wrzesiński ponownie w Zagłębiu Sosnowiec!

Zagłębie.eu

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Konrad Wrzesiński po czterech latach wraca do Zagłębia Sosnowiec. Napastnik związał się z sosnowiczanami umową ważną do 30 czerwca 2024 roku. – Cieszę się, że mogę ponownie być zawodnikiem Zagłębia – powiedział po parafowaniu umowy Konrad Wrzesiński.

Wrzesiński występował w Zagłębiu od 1 lipca 2017 roku do 22 stycznia 2019 roku. Podczas swojego pobytu przy Kresowej rozegrał łącznie 55 spotkań. Napastnik strzelił w tym czasie trzy gole i asystował dziewięć razy przy trafieniach kolegów. Na ten bilans złożyły się występy w Ekstraklasie, 1 lidze oraz Pucharze Polski.

Wraca po czterech latach

Po dobrym sezonie w Zagłębiu napastnik podpisał kontrakt z Kairatem Ałmaty. W Kazachstanie wywalczył mistrzostwo kraju zdobywając 6 goli i 11 asyst w 43 spotkaniach. W 2021 roku Wrzesiński wrócił do Polski i jako wolny zawodnik związał się umową z Jagiellonią Białystok. 

Reklama

W sezonie 2020/21 rozegrał w Dumie Podlasia siedem meczów i został wypożyczony do Stali Mielec. W zespole z Podkarpacia wystąpił w 18 spotkaniach zdobywając jednego gola. Po powrocie do Białegostoku grał w rezerwach Jagielloni i z końcem 2022 roku rozwiązał umowę z klubem za porozumieniem stron.

Wracam do Sosnowca, czyli do miasta, które bardzo dobrze wspominam. To właśnie w Zagłębiu miałem swój najlepszy okres w karierze i liczę na to, że ponownie moja forma sportowa będzie tak samo dobra. Mam tutaj sporo znajomych, znam kilku zawodników w szatni oraz sztab szkoleniowy – powiedział po podpisaniu kontraktu Konrad Wrzesiński.

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

Fortuna 1 LigaKonrad WrzesińskiZagłębie Sosnowiec

Dodaj komentarz