Jastrzębski Węgiel. Co ze zdrowiem Jurija Gladyra?

Jastrzębski Węgiel. Co ze zdrowiem Jurija Gladyra?

fot: Jastrzębski Węgiel

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Środkowy Jastrzębskiego Węgla wraca do zdrowia. Kiedy pojawi się na boisku?

Jurij Gladyr od miesiąca nie pojawia się na boiskach PlusLigi. Środkowy Jastrzębskiego Węgla doznał kontuzji, która wyklucza go z gry.

– Mam przepuklinę. Zaczęła naciskać mi na nerw. Musiałem przestać trenować. Zaraz kończy się piąty tydzień odkąd jestem kontuzjowany. Od następnego tygodnia wkraczam w kolejny etap rehabilitacji. Czuję się już bardzo dobrze i oby tak dalej – wyjaśnił Gladyr.

Reklama

Kiedy Gladyr wróci na boisko?

Rehabilitacja przebiega dobrze. Środkowy niebawem wróci do treningów.

– Do treningów z zespołem wrócę po świętach. Na boisku powiniennem pojawić się w styczniu. Miejmy nadzieję, że jak wrócę i spróbuję to nic nie będzie mi dolegało. Wkładam pracę, żeby wszystko szło w tym kierunku – zdradził zawodnik Jastrzębskiego i przyznał, że tęskni już za graniem.

– Piłki nie dotykałem od miesiąca. Siedząc za bandami chce się pomóc zespołowi, który czasem jest w tarapatach. Chłopaki dają radę i dzięki nim jesteśmy liderami – chwalił kolegów środkowy.

Reklama

Ukrainiec nie zagra w meczu Jastrzębskiego z ZAKSĄ, ale wie, że emocji nie będzie brakowało.

– To starcie mistrza z wicemistrzem. Na to zawsze znajdzie się energię. Wydaje mi się, że wyglądamy bardzo podobnie. Oni i my mamy swoje problemy zdrowotne. Obyśmy zaprezentowali się lepiej od nich. Cieszę się, że wszystkie bilety się wyprzedały. Oglądanie naszej hali wypełnionej po brzegi to coś pięknego – zakończył Gladyr.

Reklama
Reklama

Siatkówka

Jastrzębski Węgiel

Dodaj komentarz