Finałowy turniej PZU Amp Futbol Ekstraklasy w Bielsku-Białej!

Finałowy turniej PZU Amp Futbol Ekstraklasy w Bielsku-Białej!
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Już za około trzy tygodnie – w dniach 5-6 listopada w Bielsku-Białej odbędzie się finałowy turniej o mistrzostwo Polski w ampfutbolu. Pojawią się najlepsze ampfutbolowe drużyny w kraju: Wisła Kraków, Legia Warszawa, Warta Poznań i Stal Rzeszów. O tytuł powalczą również oczywiście ampfutboliści TSP Kuloodporni

„Piłka nożna osób po amputacjach przyjmuje nie tylko wymiar terapeutyczny. To przede wszystkim niezwykle angażujące, emocjonalne i poruszające widowisko, wobec którego nie sposób przejść obojętnie. Nasza drużyna od lat jest jedną z najlepszych w Polsce, dlatego liczymy, że finał w naszym mieście zgromadzi szeroką i różnorodną publiczność” – czytamy w komunikacie prasowym Kuloodpornych. 

Ceremonia otwarcia nastąpi 5 listopada o godzinie 10:00. Turniej toczyć się będzie na boisku przy ulicy Młyńskiej 52B, a wstęp dla wszystkich jest darmowy. 

Reklama

„Serdecznie zapraszamy i zachęcamy, by wraz z naszymi ampfutbolistami i całą społecznością TSP zacieśniać Bielskie Więzi. Impreza została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego” – piszą organizatorzy. 

Reklama

Inne sporty

Amp FutbolTS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała

Dodaj komentarz