Duże wzmocnienie GKS-u Jastrzębie

Duże wzmocnienie GKS-u Jastrzębie
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Ukrainiec Vladyslav Okhronchuk został nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie, podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2022 roku z możliwością przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Vladyslav Okhronchuk ma 24 lata i występuje na pozycji defensywnego pomocnika. Przez ostatnie pół roku mierzący 190 cm wzrostu zawodnik reprezentował barwy Żetysu Tałdykorgan, rozgrywając siedem meczów w kazachskiej ekstraklasie, w których zanotował jedną asystę. Wystąpił również w trzech spotkaniach Pucharu Kazachstanu.

W przeszłości Okhronchuk występował także w zespołach ukraińskich – MFK Mikołajów i Kolos Kovalivka, rozgrywając w barwach tych klubów 41 spotkań na zapleczu ukraińskiej ekstraklasy (bilans to trzy gole i trzy asysty). W swoim CV ma również występy w zespole Podilla Chmielnicki.

Okchronchuk jest trzecim tej zimy zawodnikiem – po Oliverze Podhorinie i Marku Fabrym – który dołącza do GKS-u Jastrzębie. Wcześniej szeregi zespołu wzmocnili także powracający z wypożyczeń Mateusz Bondarenko i Wojciech Łaski.

Reklama

fot: GKS Jastrzębie

Reklama

Piłka Nożna

GKS Jastrzębie

Dodaj komentarz