Ciekawe mecze GKS-u Katowice. Tańsze bilety na Puchar Polski

Ciekawe mecze GKS-u Katowice. Tańsze bilety na Puchar Polski
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Śląski Klasyk w czwartek 20 października. W sprzedaży bilety na to spotkanie oraz dwupaki obejmujące mecze GieKSy z Górnikiem i Stalą Rzeszów.

Spotkanie 1/16 Fortuna Pucharu Polski pomiędzy GKS-em Katowice i Górnikiem Zabrze odbędzie się w czwartek 20 października o godz. 20.30 na Stadionie Miejskim przy ul. Bukowej. Sprzedaż wejściówek rozpoczyna się od cen promocyjnych, które będą obowiązywały do 12 października. Ceny wejściówek wynoszą: 10 zł („Blaszok”) i 15 zł (Trybuna Główna). Ceny biletów ulgowych to: 5 zł („Blaszok”) i 10 zł (Trybuna Główna). W sprzedaży są także bilety rodzinne w cenie 30 zł (na sektory 1 lub 2 Trybuny Głównej dla dwójki dorosłych i maksymalnie trójki dzieci do 15 lat). Bilety VIP kosztują 120 zł.

Bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 13 wchodzą na mecz na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy. Kibice którzy posiadają karnety na mecze w Fortuna 1 Lidze mają prawo do darmowego wstępu na mecz GKS – Górnik.

Promocyjne ceny biletów na dwa mecze GKS-u KatowiceGKS Katowice przygotował promocję. Bilet łączony na Śląski Klasyk i mecz ligowy GKS-u ze Stalą Rzeszów (24 października, godz. 20.30) kosztuje 25 zł („Blaszok”) i 30 zł (Trybuna Główna). Ceny dwupaków ulgowych to: 15 zł („Blaszok”) i 20 zł (Trybuna Główna).

Bilety na Śląski Klasyk i dwupaki (GKS – Górnik, GKS – Stal) można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 – 17.00 i w niedzielę w godz. 9.00 – 13.00. . Więcej informacji TUTAJ

Reklama

Reklama

Piłka Nożna

GKS Katowice

Dodaj komentarz