Chorwacja – Maroko. Grad goli czy bezbramkowy remis? Eksperci Noblebet nie mają złudzeń

Chorwacja – Maroko. Grad goli czy bezbramkowy remis? Eksperci Noblebet nie mają złudzeń
Reklama
Reklama
Czas 2 min czytania

Czas na mecz, który wyłoni trzeci najlepszy zespół rozgrywanych w Katarze mistrzostw świata w piłkę nożną. Chorwacja czy Maroko? Który zespół  przed sobotnim spotkaniem jest stawiany w roli faworyta?

Chorwacja – Maroko. Eksperci spodziewają się gradu goli

Sobotnie spotkanie Chorwacja – Maroko będzie wyjątkowe, bo dawno nie zdarzyło się, by oba zespoły tak bardzo pragnęły brązowego medalu mistrzostw świata. Zazwyczaj po przegranych półfinałach chociaż jedna drużyna nieco odpuszczała ostatni w turnieju „mecz pocieszenia”. W tym przypadku taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Chorwaci na pewno dadzą z siebie wszystko, podobnie zresztą jak Marokańczycy, którzy ponownie chcą zapisać się w historii afrykańskiego futbolu.

Reklama

Jakiego meczu spodziewają się eksperci? Przede wszystkim meczu ofensywnego z dużą liczbą goli i to strzelonych przez obie drużyny (Obie drużyny strzelą – tak 1.65, nie 2.15).

Chorwacja – Maroko. A może jednak bezbramkowy remis?

To z kolei zwiastuje zacięty pojedynek i tu pojawia się ciekawa opcja dla graczy NOBLEBET, bo kurs na remis w regulaminowym czasie gry wynosi aż 3.5. Na takim wyniku można zarobić więcej niż na zwycięstwie którejś z innych drużyn.

Ciekawie ten kurs wygląda w połączeniu ze strzelecką niemocą obu ekip, która przecież na tym etapie turnieju może dopaść oba zespoły. Tym bardziej, że Chorwaci lubią doprowadzać do rzutów karnych. Kurs w NOBLEBET na bezbramkowy remis wynosi aż 12.5.

Całą ofertę na mecze mundialowe znaleźć można na stronie noblebet.pl [SPRAWDŹ I WEJDŹ DO GRY], gdzie czeka również sporo dodatkowych promocji, a nowi gracze mogą skorzystać z bonusów do nawet 1500 zł.

Reklama

ZAREJESTRUJ SIĘ W NOBLEBET I SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ KURSÓW

***

Polski Bukmacher Sp. z o.o. organizujący zakłady wzajemne – bukmacherskie na stronie noblebet.pl posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych w Internecie. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Reklama
Reklama

Piłka NożnaTyper

Chorwacja MarokoMistrzostwa ŚwiataNoblebet

Dodaj komentarz