BBTS Bielsko wzmacnia się, a kibice piszą do prezesa

BBTS Bielsko wzmacnia się, a kibice piszą do prezesa
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Wzmocnienia BBTS-u Bielsko.

Po tym jak z BBTS-u Bielsko odeszli najważniejsi zawodnicy pojawiły się pogłoski, że klub może wycofać się z PlusLigi. Zareagowali na nie kibice. Za pośrednictwem facebookowego profilu „Klub Kibica BBTS Bielsko-Biała” napisali:

Do Prezesa Zarządu BBTS S.A. Bielsko-Biała Pana Mirosława Krysty

Reklama

Działając w imieniu wszystkich członków Stowarzyszenia Kibiców BBTS Bielsko-Biała, sympatyków i osób wspierających drużynę BBTS Bielsko-Biała chcielibyśmy w oficjalny sposób prosić o zabranie głosu w sprawie ostatnich zmian kadrowych w drużynie – w ciągu jednego tygodnia odeszło z klubu dwóch podstawowych zawodników. Uważamy, że brak jasnego komunikatu ze strony władz BBTS Bielsko-Biała na temat przyszłości drużyny w Plus Lidze szkodzi wizerunkowi i prowadzi do niepotrzebnych domysłów i plotek na temat sytuacji w klubie.

Zarząd Stowarzyszenia Kibiców BBTS

Transfery BBTS-u Bielsko

Tymczasem bileszczanie po stracie rozgrywającego i przyjmującego dokonali dwóch transferów.

Reklama

Na pozycji rozgrywającego zobaczymy Arshdeepa Dosanjha, reprezentanta Australii, z kolei formację przyjęcia wzmocni rumuński siatkarz Ovidiu-Costi Darlaczi.

Arshdeep Dosanjh urodził się 30 lipca 1996 roku, w Polsce znany jest przede wszystkim z gry dla Warty Zawiercie oraz reprezentacji Australii. Mierzy 204 cm wzrostu, do naszego klubu przychodzi z drużyny mistrza Niemiec – Berlin Recycling Volleys. Oprócz drużyny z Zawiercia, w przeszłości reprezentował barwy klubów z Finlandii, Szwajcarii, Francji, Włoch, Turcji i Kataru. Do zespołu BBTS Dosanjh dołączy na początku przyszłego tygodnia.

Z kolei Ovidiu-Costi Darlaczi to młody rumuński przyjmujący, który urodził się 1 lutego 1999 roku w Timisoarze. W swoim dorobku ma tytuły mistrzowskie oraz krajowe puchary zdobyte podczas gry w swojej ojczyźnie. Ovidiu mierzy 202 cm wzrostu, w przeszłości był kapitanem młodzieżowej reprezentacji Rumunii, występował także w rozgrywkach siatkarskiej Ligi Mistrzów. Nowy przyjmujący w Bielsku-Białej pojawił się we wtorek i dołączył do treningów z resztą drużyny.

Reklama

Reklama

Siatkówka

BBTS Bielsko-Biała

Dodaj komentarz