Zamiana rozgrywającego w BBTS Bielsku Biała

Zamiana rozgrywającego w BBTS Bielsku Biała

BBTS Bielsko fot: Plus Liga

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Beniaminek Plus Ligi ma nowego rozgrywającego.

Do zespołu BBTS-u Bielsko Biała dołączył Pierre Pujol. To rozgrywający, który zamienił miejscem Jan Zimmermanna, który rozwiązał kontrakt z beniaminek Plus Ligi.

Dzisiaj musimy przekazać wiadomość, której wolelibyśmy nie przekazywać. Na prośbę zawodnika rozwiązaliśmy kontrakt z Janem Zimmermannem, który otrzymał propozycję z Vero Volley Monza – informowało Bielsko. Zawodnik wrócił do Włoch.

Reklama

Pierre Pujol po raz pierwszy zagra w Bielsku. Beniaminek Plus Ligi radzi sobie przyzwoicie, chociaż jeszcze ani razu nie wygrał spotkania za trzy punkty.

Wierzę w ten zespół i zrobimy wszystko, by udało nam się utrzymać w PlusLidze. Myślę, że na pewno jesteśmy zespołem, który pokaże się z dobrej strony. Wierzę w ten zespół i zrobimy wszystko, by udało nam się utrzymać w PlusLidze. Może pierwszego meczu nie zagraliśmy tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Chcieliśmy fajnie otworzyć ten sezon we własnej hali, ale później już z Czarnymi Radom udało nam się zdobyć cenne dwa punkty. Im dłużej będzie trwała ta liga, tym będzie coraz lepiej – powiedział Adrian Hunek, środkowy BBTS-u.

Reklama
Reklama

Siatkówka

BBTS Bielsko-Biała

Dodaj komentarz