Wielki powrót do Piasta Gliwice

Wielki powrót do Piasta Gliwice
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Kamil Wilczek znowu zagra w Piaście Gliwice.

Kamil Wilczek rozegrał w Piaście Gliwice 110 meczów, w których strzelił 36 bramek. To już trzeci raz, kiedy napastnik związał się z niebiesko-czerwonymi. – Za każdym razem, kiedy wracałem do Piasta, zespół był co najmniej poziom wyżej. Kiedy przychodziłem po raz pierwszy, Piast był w zupełnie innym miejscu. Teraz wracam po siedmiu latach gry zagranicą i wyraźnie widać, że klub jest dużo wyżej i w ostatnich latach napisał naprawdę wielką historię, więc tym bardziej cieszę się, że wracam. – powiedział Wilczek.

Zawodnik grał w wielu mocnych, zagranicznych klubach. Najlepszy okres w karierze przeżywał w Brondby. W barwach duńskiego klubu, w 163, meczach strzelił 92. bramki

Reklama

Kamil jest postacią, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Trudno sobie wyobrazić zawodnika bardziej sprawdzonego. Piłkarz bardzo dobrze się u nas czuje i już w przeszłości udowadniał, że jest skutecznym napastnikiem. Cały czas byliśmy w stałym kontakcie i wiedzieliśmy, że jeśli Kamil wróci do Polski, to będzie grał w Piaście. To było nasze marzenie i bardzo się cieszymy, że możemy ogłosić ten transfer – powiedział Bogdan Wilk, dyrektor sportowy Piasta Gliwice.

34-latek podpisał kontrakt do 30 czerwca 2024 roku. W umowie zapisano opcję przedłużenia jej o kolejne 12 miesięcy.

fot: Piast Gliwice

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

Piast Gliwice

Dodaj komentarz