W derbach GKS-ów misie polecą na lód

W derbach GKS-ów misie polecą na lód

Hokeiści GKS-u Tychy fot: GKS Tychy

Reklama
Reklama
Czas 2 min czytania

W meczu hokejowych GKS-ów na lód polecą maskotki. Można zdobyć tańszy bilet.

Ostatnie domowe spotkanie w tym roku GKS Tychy zakończy mocnym akcentem. W trakcie derbowego spotkania z GKS-em Katowice w głównych rolach wystąpią nie tylko hokeiści. W tym dniu najważniejsi będą kibice, którzy na trybunach pojawią się w towarzystwie maskotek. 20 grudnia na Stadionie Zimowym odbędzie się dziewiąta edycja akcji Teddy Bear Toss. Do tej pory zebrano 15 464 pluszaków.

– Akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem i w ostatnich tygodniach wielu kibiców pytało już nas o Teddy Bear Toss. W ubiegłym roku postanowiliśmy rozszerzyć akcję i wyjść z nią poza granice Tychów. Maskotki trafiły do kilkudziesięciu domów dziecka z województwa śląskiego i wywołały uśmiech na twarzy wielu osób. W tym roku będzie podobnie. Już teraz na nasz apel odpowiedziały placówki z Rudy Śląskiej, Katowic, Gliwic czy Zabrza – mówi Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy GKS-u Tychy.

Reklama

W tym roku akcja odbędzie się w trakcie wtorkowego derbowego spotkania z mistrzami Polski. Teddy Bear Toss polega na przynoszeniu maskotek przez kibiców, które następnie trafiają do dzieci. Pluszaki pomagają przetrwać najmłodszym pobyt w szpitalu czy domu dziecka.

UWAGA! Podobnie jak w ubiegłych latach, także i tym razem każdy kibic, który przy zakupie biletu na mecz GKS Tychy – GKS Katowice okaże w kasie pluszaka, będzie mógł kupić wejściówkę w promocyjnej cenie 5 złotych!

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji! Równocześnie uprzejmie prosimy o rzucanie na taflę tylko i wyłącznie pluszowych maskotek. Przyniesione pluszaki muszą być nowe! Prosimy także o zapakowanie ich w foliowe siateczki. Pamiętajmy: pierwsza bramka dla GKS Tychy = sygnał do rzucania maskotek!

Reklama

Liczba pluszaków zebranych podczas poszczególnych edycji:

• 03.12.2021 GKS Tychy – Re-Plast Unia Oświęcim: 1.156
• 08.12.2019 GKS Tychy – Re-Plast Unia Oświęcim: 2.357
• 02.12.2018 GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie: 1.885
• 01.12.2017 GKS Tychy – MH Automatyka Gdańsk: 1.668
• 06.12.2016 GKS Tychy – TMH Tempish Polonia Bytom: 1.756
• 06.12.2015 GKS Tychy – TH Unia Oświęcim: 2.237
• 07.12.2014 GKS Tychy – Comarch Cracovia: 2.352
• 06.12.2013 GKS Tychy – TMH Polonia Bytom: 2.053

Dodatkowo w tym roku na kibiców będzie czekała specjalna niespodzianka! W trakcie wtorkowego spotkania zawodnicy zagrają w świątecznych koszulkach. Kibice będą mogli je zakupić podczas meczu w dwóch punktach na Stadionie Zimowym oraz dzień później w sklepie klubowym.

Reklama
Reklama

Hokej

GKS KatowiceGKS Tychy

Dodaj komentarz