Uzupełnienie składu Aluron CMC Warty Zawiercie

Uzupełnienie składu Aluron CMC Warty Zawiercie

fot: Aluron CMC Warta Zawiercie

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Tomasz Kalembka dołączył do Aluron CMC Warty Zawiercie. Zastąpi kontuzjowanego środkowego.

Wiktor Rajsner, środkowy Aluron CMC Warty Zawiercie doznał urazu na ostatnim treningu przed wyjazdem na mecz z LUK-iem Lublin. Potrzebna była operacja rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. W tym sezonie Rajsner już nie zagra.

Zawiercianie szukali zastępstwa. Postawili na Tomasza Kalembkę, który do tej pory występował w Grupie Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. W jej barwach zdobył w zeszłym roku potrójną koronę – wygrał Ligę Mistrzów, mistrzostwo Polski oraz Puchar Polski.

Reklama

Do zdrowia wrócił Norbert Huber i okazało się, że dla mnie już nie ma miejsca. W Zawierciu natomiast kontuzjowany jest Wiktor, co spowodowało, że mogłem go zastąpić i znaleźć się w Aluron CMC Warcie – powiedział Kalembka.

W Zawierciu byłem mnóstwo razy. Grałem tu z pierwszoligowymi zespołami, potem w PlusLidze. Zdarzyło mi się w tej hali grać play-offy, nawet dwa razy. Zawiercie i okolice hali znam zatem bardzo dobrze. Miałem nadzieję, że kiedyś tu zagram jako gospodarz, ale nie spodziewałem się oferty. To będzie ciekawe uczucie, gdy tutejsi kibice będą mnie wspierać, a nie przeszkadzać – zakończył środkowy, który w Warcie zagra z numerem „8”.

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

Aluron CMC Warta Zawiercie

Dodaj komentarz