Typujemy z LVBET. Piaście i Górniku spełnijcie swoje zadanie

Typujemy z LVBET. Piaście i Górniku spełnijcie swoje zadanie
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Na co warto postawić w meczach Górnika Zabrze i Piasta? Typujemy w LVBET

Piast Gliwice i Górnik Zabrze na koniec ekstraklasy nie grają trudnych meczów. Gliwiczanie zmierzą się z Radomiakiem Radom, który już jest pewny utrzymania, ale nie zagra w europejskich pucharach. Zabrzanie zagrają ze Śląskiem, który cudem utrzymał się w ekstraklasie. Na drużynę z Zabrza motywująco może podziałać fakt, że w ich szeregach zostaje Łukasz Podolski. Piłkarze z Gliwic, chociaż nie zajęli najwyższej lokaty chcą udowodnić, że mimo, że do europejskich pucharów zabraknąć może tylko punktu, za rok będą siłą polskiej piłki nożnej.

Na co warto postawić w LVBET?

Oczywiście na zwycięstwo Piasta, który jest murowanym faworytem. Kurs na zwycięstwo ekipy Waldemara Fronalika to 1.92. Warto spróbować zagrać na to, że obie drużyny strzelą gola. Taki kurs wynosi 1.72.

Reklama

Kursy na mecz Górnika ze Śląskiem są wyrównane, ale my stawiamy na zwycięstwo Zabrzan. LVBET płaci za nie po kursie 2.55. Warto spróbować zagrać na to, że dowolna drużyna straci gola, odrobi wynik i wygra mecz. W końcu Górnik z tego słynie. Kurs na to wydarzenie wynosi 4.15

Zakłady w LVBET można stawiać tutaj

Reklama

*LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

fot: Piast Gliwicie

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

Dodaj komentarz