Trzech zawodników na testach w GKS-ie Jastrzębie

Trzech zawodników na testach w GKS-ie Jastrzębie
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

W poniedziałek zawodnicy GKS-u Jastrzębie rozpoczęli drugi tydzień zimowych przygotowań do rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi.

Na poniedziałek, środę i piątek sztab szkoleniowy zaplanował po jednym treningu na boisku przy ul. Kościelnej. Z kolei we wtorek i czwartek oprócz zajęć na boisku, drużyna pracować będzie także w siłowni.

Tydzień GKS Jastrzębie zakończy sobotnim sparingiem z naszym ligowym rywalem, GKS-em Katowice, który zostanie rozegrany na boisku piłkarskim „Rapid” w Katowicach przy ul. Stęślickiego 6. Początek spotkania o godzinie 12:00.

Ze sztabu szkoleniowego GKS-u Jastrzębie odszedł Łukasz Wróbel, który w ostatnich miesiącach pełnił funkcję asystenta pierwszego trenera. Wróbel pozostanie trenerem rocznika 2013 w Akademii GKS Jastrzębie.

Reklama

Aktualnie na testach w GKS-ie Jastrzębie przebywa trzech zawodników. Są to bramkarz Oskar Natorski oraz pomocnicy Vladyslav Okhronchuk i Nataniel Wybraniec. Sztab szkoleniowy zrezygnował z kolei z usług bramkarza Szymona Frankowskiego, który uczestniczył w treningach w poprzednim tygodniu.

fot: GKS Jastrzębie

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

GKS Jastrzębie

Dodaj komentarz