Trudne zwycięstwo Aluron CMC Warty Zawiercie. Ale za trzy punkty

Trudne zwycięstwo Aluron CMC Warty Zawiercie. Ale za trzy punkty

fot: Aluron CMC Warta Zawiercie

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Łatwo nie było, ale liczą się trzy punkty. Aluron CMC Warta Zawiercie pokonała Trefl Gdańsk.

Aluron CMC Warta Zawiercie wygrała z Treflem Gdańsk 3:1. To nie był łatwy mecz, bo w pierwszą partię lepiej weszli gospodarze.

Zdawaliśmy sobie sprawę, że grają dobrze zagrywką. Goniliśmy, goniliśmy, ale punkcików na koniec zabrakło. Później my graliśmy fajnie blok obrona, wykorzystywaliśmy kontry i swoje szanse – ocenił Dawid Konraski.

Reklama

To bardzo dobra drużyna. Spodziewałem się walki. Cieszę się, że to my jesteśmy zwycięzcami. Czasem musimy się przebudzić. Przegrać coś, żeby zagrać lepiej. Cieszę się, że po przegraniu pierwszego seta wróciliśmy na zwycięskie tory. Dziś byłem zmęczony fizycznie, ale dzięki determinacji mogłem dać z siebie wszystko – dodał Uros Kovacevic, MVP spotkania.

MVP: Uros Kovacević

Trefl Gdańsk – Aluron CMC Warta Zawiercie 1:3
(25:21, 17:25, 23:25, 14:25)

Reklama

Trefl Gdańsk: Martinez (5), Niemiec (5), Bołądź (21), Kampa (2), Urbanowicz (7), Sawicki (18), Perry (libero) oraz Czerwiński, Zhang (1) i Zaleszczyk
Aluron CMC Warta Zawiercie: Kwolek (17), Rejno (5), Zniszczoł (8), Konarski (11), Tavares (3), Kovacević (21), Danani (libero) oraz Kalembka (1), Kozłowski, Dulski i Łaba

Reklama

Siatkówka

Aluron CMC Warta Zawiercie

Dodaj komentarz