Tomasz Fornal: „Nie mówimy, że Jastrzębski jest faworytem do złota”

Tomasz Fornal: „Nie mówimy, że Jastrzębski jest faworytem do złota”

fot: Jastrzębski Węgiel

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy jednym z głównych pretendentów do mistrzostwa Polski, bo mamy bardzo mocny skład, ale to tylko papier – powiedział Tomasz Fornal, przyjmujący Jastrzębskiego Węgla.

Jastrzębski Węgiel jest jedną z dwóch niepokonanych drużyn w Plus Lidze. Jastrzębianie pewnie, bo 3:0 zwyciężyli z Aluron CMC Wartą Zawiercie.

Pierwszy poważny sprawdzian, ale to początek sezonu. Podchodzimy do tego na spokojnie, nie otwierajmy szampanów i nie mówmy, że jesteśmy faworytem do złota. Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy jednym z głównych pretendentów do mistrzostwa Polski, bo mamy bardzo mocny skład, ale to tylko papier – powiedział po meczu Tomasz Fornal, przyjmujący jastrzębian.

Reklama

Przed Jastrzębskim mecz z beniaminkiem – BBTS-em Bielsko.

– Kilku chłopaków ma drobne urazy, które ich stopują. Najważniejsze jest zdrowie. To jest monotonnie powtarzane przez wszystkich zawodników, ale taka jest prawda – jeżeli to zdrowie będzie, to ja bym się nie obawiał o formę chłopaków, bo każdy z nas jest pracowity, zostaje po treningu i robi dodatkowe powtórzenia. Jeżeli zdrowie pozwoli nam ciężko trenować i robić to wszystko, co chcemy na treningu, nasza forma będzie rosnąć i będzie coraz lepsza – zapowiedział Fornal zapytany przez Strefę Siatkówki.

Reklama
Reklama

Siatkówka

Jastrzębski Węgiel

Dodaj komentarz