Szymon Sobczak z powrotem w kadrze Zagłębia Sosnowiec

Szymon Sobczak z powrotem w kadrze Zagłębia Sosnowiec

fot. Mateusz Sobczak/ Zagłębie Sosnowiec

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Szymon Sobczak decyzją zarządu został przywrócony do kadry pierwszego zespołu Zagłębia Sosnowiec.

Saga z udziałem Sobczaka rozpoczęła się 8 listopada, kiedy Gazeta Wyborcza poinformowała o rzekomym przesunięciu napastnika do rezerw Zagłębia. Dzień później klub potwierdził te doniesienia, tłumacząc, iż była to decyzja samego trenera, Artura Skowronka.

Napastnik tego samego dnia poinformował, że chce rozwiązać kontrakt. – Kierując się dobrem klubu i moim poczuciem futbolowej ambicji upoważniłem mojego agenta do podjęcia z Zarządem Klubu rozmów o rozwiązaniu kontraktu z Zagłębiem S.A. za porozumieniem stron – pisał w oświadczeniu wydanym w swoich mediach społecznościowych.

Reklama

Przywrócony do kadry

Dziś Zagłębie Sosnowiec poinformowało, że Sobaczak został przywrócony do kadry pierwszego zespołu.

Decyzją Zarządu Zagłębie S.A. Szymon Sobczak został przywrócony do kadry pierwszego zespołu. Sprawa została rozwiązana wewnątrz klubu. Napastnik od 16 listopada rozpocznie treningi z drużyną” – czytamy w komunikacie na Twitterze.

Reklama

Jeszcze nie tak dawno media rozpisywały się o możliwych przenosinach 29-latka do ŁKS-u Łódź oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała. Napastnik jest obecnie najskuteczniejszym strzelcem Zagłębia. W dotychczasowych 17 meczach tego sezonu zdobył sześć goli, a w poprzednim był wicekrólem strzelców zaplecza ekstraklasy. 

Reklama

Piłka Nożna

Fortuna 1 LigaSzymon SobczakZagłębie Sosnowiec

Dodaj komentarz