Szymon Sobczak oficjalnie przesunięty do rezerw

Szymon Sobczak oficjalnie przesunięty do rezerw

fot. Mateusz Sobczak/ Zagłębie Sosnowiec

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Szymon Sobczak został przesunięty do rezerw Zagłębia Sosnowiec. Jest oświadczenie Klubu.

Sobczak jest jednym z najlepszych piłkarzy Zagłębia w obecnych rozgrywkach. W dotychczasowych 17 meczach tego sezonu zdobył sześć goli, a w poprzednim był wicekrólem strzelców zaplecza ekstraklasy. 

O możliwym przesunięciu 29-latka napisała niedawno Gazeta Wyborcza. Sobczak już wczoraj miał zostać poproszony o rozmowę z trenerem, który poinformował go, że będzie trenował indywidualnie. Nic dziwnego, że spotkało się to z dużym niezadowoleniem piłkarza. 

Reklama

Jestem zbulwersowany tym, co się stało. Dla dobra zespołu musiałem to zaakceptować. Dla mnie Zagłębie, wyniki, kibice są najważniejsze. Niezależnie od tego, czy gram regularnie, czy tak jak często w tym sezonie – wchodzę po przerwie lub jestem zmieniany, to zawsze staram się dać drużynie, ile mogę. Zawsze interesowała mnie walka tylko o miejsca w górnej połówce tabeli – mówił Sobczak, cytowany przez Gazetę Wyborczą.

Jest oświadczenie klubu

Dziś popołudniu Zagłębie Sosnowiec wydało za pośrednictwem mediów społecznościowych lakoniczny komunikat, w którym potwierdziło doniesienia „GW”. 

Decyzją trenera Artura Skowronka Szymon Sobczak został odsunięty od pierwszego zespołu. Napastnik 9 listopada rozpoczął treningi z drugą drużyną.

Decyzja szkoleniowca Zagłębia Sosnowiec została zaakceptowana przez zarząd klubu” – czytamy w oświadczeniu na Twitterze Klubu. 

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

Fortuna 1 LigaSzymon SobczakZagłębie Sosnowiec

Dodaj komentarz