Ruch Chorzów wydał komunikat

Ruch Chorzów wydał komunikat
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

W związku z wydarzeniami na meczu z Motorem Lublin, władze Ruchu Chorzów wydały komunikat.

Na meczu Ruchu Chorzów z Motorem Lublin doszło do awantury między kibicami Niebieskich i przyjezdnymi. Władze klubu wydały komunikat. Oto jego treść:

Wielkie podziękowania i wyrazy szacunku kierujemy do kibiców, którzy w piątkowe popołudnie przybyli na stadion przy Cichej, mimo fatalnej aury – chłodu i padającego na głowy śniegu. Ponad siedmiotysięczna frekwencja w takich warunkach pogodowych zasługuje na duże słowa uznania.

Reklama

Meczem z Motorem zakończyliśmy tegoroczne zmagania na naszym stadionie. Dziękujemy Wam za cały ten rok. Zawsze mogliśmy liczyć na Waszą obecność, wsparcie i gorący doping, który nie raz poprowadził „Niebieskich” do ligowych zwycięstw. Jesteście z drużyną na dobre i złe, bez względu na okoliczności. Jesteście naszym powodem do dumy!

Jednocześnie nie możemy przejść obojętnie wobec incydentu, do jakiego doszło w przerwie piątkowego spotkania. Pragniemy jednoznacznie i z pełną stanowczością potępić zachowanie chuliganów zamieszanych w zajścia. Nie ma znaczenia czy są oni mieszkańcami Chorzowa, Lublina, czy innych miast – nie ma i nie będzie na to naszej zgody. Na Cichej NIE MA MIEJSCA na tego typu ekscesy.

fot; Ruch Chorzów

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

Ruch Chorzów

Dodaj komentarz