Remis GKS-u Katowice. Tym razem bezbramkowy

Remis GKS-u Katowice. Tym razem bezbramkowy
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Mecz zmarnowanych szans. GKS Katowice mógł wygrać z Sandecją, ale nie umiał zamienić przewagi na bramkę.

Mecz zmarnowanych szans. GKS Katowice mógł wygrać z Sandecją, ale nie umiał zamienić przewagi na bramkę. Chociaż to nowosądeczanie zaczęli śmielej, inicjatywę szybko przejęła Gieksa. W ciągu kilku minut Dominik Kościelniak uderzał na bramkę Pietrzkiewicza dwukrotnie, ale najpierw wybił ją z linii Tomasz Boczek, a za drugim razem dobrą interwencją popisał się bramkarz. Pod koniec pierwszej połowy, sprawy w swoje ręce wziął Adrian Błąd, ale i jemu nie udało się pokonać bramkarza.

W drugiej połowie to Sandecja po akcji Błanika mogła objąć prowadzenie, ale ten nie trafił w bramkę. Później nie działo się wiele. Dopiero w ostatnich minutach GKS zaatakował dwkurotnie. Najpierw źle uderzył Rogala, a chwilę później Sanocki.

Reklama

GKS jeszcze nie wygrał. Ma na koncie trzy remisy i jedną porażkę. Następna okazja już w niedzielę. Katowiczanie zagrają z Zagłębiem Sosnowiec.

GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz 0:0

Reklama

GKS Katowice: Dawid Kudła – Arkadiusz Woźniak, Arkadiusz Jędrych, Michał Kołodziejski, Grzegorz Rogala – Danian Pavlas (62. Filip Kozłowski), Bartosz Jaroszek (74. Oskar Repka), Rafał Figiel, Adrian Błąd (83. Marcin Urynowicz), Dominik Kościelniak (75. Krystian Sanocki) – Filip Szymczak (62.Patryk Szwedzik).

Sandecja: Dawid Pietrzkiewicz – Rafał Kobryń, Sebastian Rudol, Tomasz Boczek, Kamil Słaby – Jakub Zych (61. Błażej Szczepanek), Robert Janicki, Michał Walski, Damir Sovsić, Dawid Błanik – Dawid Wolny (61. Swetosław Dikow).

Żółte kartki: Woźniak, Jaroszek, Kozłowski – Sovsić, Boczek

Reklama

Sędziował: Jacek Małyszek (Lublin)

fot: GKS Katowice

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

GKS Katowice

Dodaj komentarz