Pojedynek mistrzów. GKS Katowice zagra z JKH GKS Jastrzębiem

Pojedynek mistrzów. GKS Katowice zagra z JKH GKS Jastrzębiem
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Wielki miecz między mistrzami Polski. GKS Katowice zagra z JKH GKS Jastrzębiem.

W piątek 14 października o godz. 18.30 GKS Katowice zmierzy się z JKH GKS-em Jastrzębie w „Satelicie”. To będzie pierwsze w tym sezonie domowe spotkanie GieKSy w ramach rozgrywek ligowych.

W środę katowiczanie zakończyli udział w prestiżowych rozgrywkach Hokejowej Ligi Mistrzów. Debiut w CHL zakończyli z dwoma zdobytymi punktami wywalczonymi w meczu z ZSC Lions Zurych. – Stawialiśmy czoła najlepszym w Europie. Wyciągniemy z tego wnioski i to będzie procentowało w meczach o stawkę w fazie play-off polskiej ligi – podkreśla Grzegorz Pasiut, kapitan zespołu.

Reklama

Warto podkreślić, że partnerem meczu GKS – JKH GKS został Dom Aniołów Stróżów, który prowadzi zbiórkę na remont świetlicy dla dzieci potrzebujących wsparcia w budynku na Załężu. Świetlica jest jedną z najważniejszych części Domu Aniołów Stróżów. To miejsce do codziennej opieki, pomocy, zabawy, nauki i pracy nad dobrymi nawykami. W piątek w „Satelicie” będzie można spotkać wolontariuszy Domu Aniołów Stróżów, którzy będą prowadzili kampanię informacyjną, ale także zbiórkę datków. Gorąco zachęcamy do pomocy!

W październiku GKS rozegra w Katowicach siedem meczów ligowych oraz mecz o Superpuchar Polski z COMARCH Cracovią (19.10, godz. 20:00). Trwa sprzedaż karnetów oraz biletów na nadchodzące spotkania. Ceny wejściówek wynoszą: 25 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 50 zł (rodzinny). Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.euStacjonarnie wejściówki dostępne są w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), a także – w dni meczowe – w kasie „Satelity”.

Reklama

Hokej

GKS KatowiceJKH GKS Jastrzębie

Dodaj komentarz