Piłkarze Piasta i Górnika wyróżnieni

Piłkarze Piasta i Górnika wyróżnieni
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Tygodnik Piłka Nożna wyróżnił zawodników Piasta Gliwice i Górnika Zabrze.

Tygodnik Piłka Nożna wyróżnił zawodników Piasta Gliwice i Górnika Zabrze. Do najlepszej jedenastki czwartej kolejki ekstraklasy trafili Arkadiusz Pyrka i Kristopher Vida z Piasta, oraz Krzysztof Kubica i Jezus Jimenez z Górnika.

Pomocnicy drużyny z Gliwic rozegrali świetny mecz. Dzięki nim Piast pokonał Wisłę Płock 4:3. Pyrka doskonale radził sobie na skrzydle i dodatkowo asystował Vidzie. Vida zdobył gola i również zanotował asystę. Wszystkie akcje ofensywne Piasta przechodziły przez tę parę.

Reklama

Jimenez i Kubica z Górnika Zabrze we dwóch rozmontowali Jagiellonię. Młodzieżowiec zdobył premierową bramkę w ekstraklasie, a za chwilę dołożył do niej drugą. Dominował w środku pola i dzięki jego mądrej grze Jagiellonia musiała cofnąć się głębiej. Jimenz dobił rywala, ale cały mecz nękał obrońców drużyny z Białegostoku. Dla Hiszpana to już trzecie wyróżnienie z rzędu.

Jedenastka czwartej kolejki PKO Ekstraklasy tygodnika Piłka Nożna

Reklama

Mickey van der Hart
Mateusz Żukowski
Kryspin Szcześniak
Barry Douglas
Arkadiusz Pyrka (Piast Gliwice) – szalał na lewym skrzydle, stwarzał wiele problemów obrońcom Wisły Płock, a asysta przy golu Vidy była z gatunku tych, po których można tylko oblizać palce.
Kristopher Vida (Piast Gliwice) – gol i asysta – czego można więcej wymagać od pomocnika?
Krzysztof Kubica (Górnik Zabrze) – szef środka pola Górnika. Dwa gole w Białymstoku mówią same za siebie.
Mateusz Mak 
Patryk Szysz 
Jesus Jimenez (Górnik Zabrze) – strzelił ostatniego gola dla Górnika w Białymstoku, ale przez cały mecz prezentował się bardzo dobrze.
Rafael Lopes 

fot: Piast Gliwice

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

Górnik ZabrzePiast Gliwice

Dodaj komentarz