Piłkarz Zagłębia Sosnowiec najlepszy w marcu?

Piłkarz Zagłębia Sosnowiec najlepszy w marcu?
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Fortuna 1 Liga kontynuuje plebiscyt na Piłkarza Miesiąca, który wyłoniony zostanie w drodze głosowania kibiców i panelu ekspertów

Fortuna 1 Liga kontynuuje plebiscyt na Piłkarza Miesiąca, który wyłoniony zostanie w drodze głosowania kibiców i panelu ekspertów. Laureat nagrody będzie mógł wskazać cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek przekaże 10 000 zł. Wśród nominowanych znaleźli się piłkarze Arki Gdynia, Chrobrego Głogów, Miedzi Legnica, Zagłębia Sosnowiec i Sandecji Nowy Sącz.


O miano Piłkarza Marca (liczona jest również pierwsza wiosenna kolejka) powalczą:
 
– Adam Deja, Arka Gdynia
– Rafał Leszczyński, Chrobry Głogów 
– Nemanja Mijuskovi, Miedź Legnica
– Szymon Sobczak, Zagłębie Sosnowiec
– Łukasz Zjawiński, Sandecja Nowy Sącz
 
Kibice mogą oddać głos na swojego faworyta do poniedziałku (28 marca) na oficjalnej stronie Fortuna 1 Ligi na portalu Facebook (www.facebook.com/1liga.org). W tym czasie swoich kandydatów wskaże też panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej. 
 
Zwycięzca głosowania kibiców otrzyma 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte będzie 1 punkt. Piłkarzem Marca zostanie zawodnik, który uzyska najwięcej punktów spośród nominowanych, a jego ogłoszenie nastąpi w środę 30 marca. 
 
Głosowanie na Piłkarza Miesiąca będzie uzupełnieniem innych akcji CSR-owych zainicjowanych przez Fortunę: #FortunaGdyPełnaTrybuna i #FortunaZaGole, które zapisały się w świadomości kibiców Fortuna 1 Ligi i były z powodzeniem realizowane w poprzednich sezonach.

Reklama

fot: Zagłębie Sosonowiec

Reklama

Piłka Nożna

GKS KatowiceZagłębie Sosnowiec

Dodaj komentarz