Piast – Górnik. Na co warto postawić w derbach? Sprawdzamy w Noblebet

Piast – Górnik. Na co warto postawić w derbach? Sprawdzamy w Noblebet
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

W derbowym pojedynku między Piastem i Górnikiem emocji nie zabraknie. Drużyny powalczą o awans do kolejnej rundy Pucharu Polski, a my sprawdzamy na co warto postawić w tym spotkaniu w Noblebet.

Derby między Piastem i Górnikiem zawsze mają wyjątkową otoczkę. Tym razem sąsiadujące zespoły zagrają ze sobą o awans do kolejnej rundy Pucharu Polski, więc stawka jest jeszcze wyższa. Przegrany nie będzie miał szans na rewanż. Na co warto postawić w tym spotkaniu?

Do przerwy remis, spotkanie wygra Górnik- kurs 8

Górnik Zabrze w ostatnich pięciu ligowych meczach aż trzy razy wynik spotkania ustalał po przerwie. W poprzedni weekend piłkarze prowadzeni przez Jana Urbana gola na wagę zwycięstwa zdobyli w 82. minucie spotkania. Podobnie było w meczach z Rakowem Częstochowa i Śląskiem Wrocław. Na drugim biegunie jest Piast, który od listopada bramkę w pierwszej połowie gry zdobył tylko w dwóch spotkaniach.

Reklama

Zakład w Noblebet można postawić tutaj

Powyżej 2.5 bramki – kurs 1.95

W meczach z udziałem Górnika Zabrze, ostatni raz mniej niż trzy bramki padły szóstego listopada. Drużyna z Zabrza sporo strzela, ale też sporo traci. W meczu derbowym, o tak dużą stawkę możemy spodziewać się, że oba zespoły zagrają ofensywnie i obejrzymy sporo goli.

Zakład w Noblebet można postawić tutaj

Reklama

Piast Gliwice – Górnik Zabrze / środa 9 lutego 2022 r., godz. 17:30

Fot. Górnik Zabrze

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

Górnik ZabrzePiast Gliwice

Dodaj komentarz