Ostatni zawodnik Aluron CMC Warty Zawiercie odebrał brązowy medal

Ostatni zawodnik Aluron CMC Warty Zawiercie odebrał brązowy medal

fot: Aluron CMC Warta Zawiercie

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Siatkarz o wielkim sercu odebrał brązowy medal Aluron CMC Warty Zawiercie.

Tomasz Chwazik to dosyć nietypowy zawodnik. Aluron CMC Warta Zawiercie podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeznaczyła na licytację miejsce w składzie na mecz z Czarnymi Radom. Przedsiębiorca wygrał aukcję. Dzięki jego hojności na konto fundacji wpłynęło ponad 25 tys. złotych.

Uważam, że fundacja WOŚP od wielu lat organizuje wspaniałe licytacje i każdy może znaleźć coś dla siebie. Ze względu na swoją siatkarską pasję chętnie śledzę poczynania drużyny Aluron CMC Warty Zawiercie. Również na portalach społecznościowych i to właśnie tam trafiłem na licytację. Wybór tej aukcji to nie był zatem przypadek, a kwestia moich zainteresowań. Tu pojawiły się dwie bardzo ważne dla mnie kwestie. Pierwszą z nich była chęć pomagania innym, a drugą była możliwość znalezienia się u boku takich światowych siatkarskich sław jak właśnie Dawid Konarski czy Uroš Kovačević – mówił Chwazik po tym jak wygrał licytację.

Reklama

6 lutego to właśnie Chwazik serwował pierwszą piłkę w meczu Warty z Czarnymi. Docenili go kibice, którzy po meczu uznali przedsiębiorcę za najbardziej wartościowego zawodnika zawiercian w spotkaniu.

Ostatni z Jurajskich Rycerzy odebrał medal

Przed meczem z Indykpolem AZS Olsztyn, Chwazik odebrał brązowy medal Plus Ligi, który jego koledzy z drużyny wywalczyli wygrywając z PGE Skrą Bełchatów.

Reklama

Siatkówka

Dodaj komentarz