Młodzi piłkarze Ruchu Chorzów na testach w Lazio!

Młodzi piłkarze Ruchu Chorzów na testach w Lazio!

ksruch.com

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Utalentowani piłkarze Ruchu Chorzów udali się na testy do stolicy Włoch. W najbliższych dniach będą testowani przez młodzieżową ekipę Lazio!

16-latkowie – Bartłomiej Barański i Antoni Franke – udali się do Rzymu na testy do tamtejszego Lazio. Mają tam przebywać do środy. W tym czasie będą trenować z drużyną Lazio do lat 19. Wyjazd do Rzymu, jak czytamy na oficjalnej stronie Ruchu, ma być dla nich świetną okazją, by z bliska przyjrzeli się, jak funkcjonuje silny, europejski klub. 

Cenna lekcja

Bartłomiej Barański jest wychowankiem „Niebieskich”,  zaś Antoni Franke trafił na Cichą latem z Lecha Poznań. Obaj debiutowali w pierwszej drużynie Ruchu w pucharowym meczu ze Zniczem Pruszków, stając się tym samym jednymi z najmłodszych debiutantów w historii Klubu.

Reklama

– Na pewno zobaczymy coś nowego, ale ten wyjazd traktujemy też jako szansę. Chcemy się pokazać z jak najlepszej strony, sprawdzić się na tle drużyny młodzieżowej Lazio i zobaczyć jak tam się trenuje. Będzie to dla nas kolejna, cenna lekcja – podkreślają zgodnie 16-latkowie, cytowani przez oficjalną stronę klubu

Reklama

Piłka Nożna

Fortuna 1 LigaRuch Chorzów

Dodaj komentarz