Mecz Ruchu Chorzów o lidera ma sponsora. To będzie piłkarskie święto w Gliwicach

Mecz Ruchu Chorzów o lidera ma sponsora. To będzie piłkarskie święto w Gliwicach

2023.02.26 Gliwice Pilka nozna Pierwsza Liga Fortuna 1 Liga Sezon 2022/2023 Ruch Chorzow - Stal Rzeszow N/z Szymon Kobusinski, radosc, radosc po golu, radosc po bramce Foto Marcin Bulanda / PressFocus 2023.02.26 Gliwice Football Polish Fortuna First I League Season 2022/2023 Ruch Chorzow - Stal Rzeszow Szymon Kobusinski, radosc, radosc po golu, radosc po bramce Credit: Marcin Bulanda / PressFocus

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

To będzie wielki mecz Ruchu Chorzów.

W niedzielę Ruch Chorzów zagra z ŁKS-em. Zwycięzca będzie mógł cieszyć się z miana lidera Fortuna 1 Ligi. Chorzowianie zachęcają fanów do przyjścia z szalikiem. Pewne jest, że spotkanie obejrzy komplet publiczności. Wszyscy, zgromadzeni na stadionie będą trzymali kciuki za Ruch, bo kibice ŁKS-u nie wejdą na to spotkanie.

Mecz Ruchu z ŁKS-em ma sponsora. Jak informują chorzowianie:

Reklama

„Szpital Specjalistyczny NEFROLUX z Siemianowic Śląskich został oficjalnym Sponsorem Meczu z Łódzkim Klubem Sportowym.

Marka Sponsora będzie eksponowana na przodzie koszulek meczowych, w których „Niebiescy” zagrają przeciwko ŁKS-owi, a także na grafikach meczowych.

Szpital Nefrolux w Siemianowicach Śląskich to nowoczesna placówka medyczna powstała w 2004 roku, świadcząca szeroki zakres usług medycznych w ramach kontraktu z NFZ oraz prywatnie. Na terenie Szpitala znajdują się wielospecjalistyczne oddziały, poradnie specjalistyczne, pracownie diagnostyczne, stacja dializ oraz ośrodek rehabilitacji dziennej.

Reklama

Do dyspozycji pacjentów pozostaje również sieć placówek medycznych na terenie całego Śląska, specjalizujących się w diagnostyce oraz leczeniu chorób nefrologicznych i diabetologicznych. Nefrolux zapewnia kompleksową diagnostykę ambulatoryjną oraz leczenie szpitalne.

Od początku swojej działalności, Nefrolux konsekwentnie poszerza zakres świadczonych usług medycznych. Podejmuje działania, mające na celu stały rozwój placówki oraz jej dostosowanie do problemów i potrzeb zdrowotnych ludzi z woj. śląskiego i całej Polski.”

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

Ruch Chorzów

Dodaj komentarz