Mecz JKH GKS Jastrzębie odwołany. Oficjalny komunikat klubu

Mecz JKH GKS Jastrzębie odwołany. Oficjalny komunikat klubu
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Mecz JKH GKS-u Jastrzębie z Zagłębiem Sosnowiec nie odbędzie się w planowanym terminie.

Ze względu na koronawirusa mecz JKH GKS-u Jastrzębie został przełożony. Klub wydał oficjalny komunikat.

„Z przykrością informujemy, iż niedzielny mecz JKH GKS Jastrzębie z Zagłębiem Sosnowiec został odwołany z uwagi na kilka przypadków zakażenia wirusem Covid-19 w naszym zespole. Zapewniamy, że wszystkie osoby czują się dobrze i przechorowują koronawirusa bez groźniejszych objawów.

Reklama

Jednocześnie zawiadamiamy, że ci kibice, którzy zakupili bilety na to spotkanie lub też posiadają wejściówki na poprzedni odwołany mecz z Tauron Podhalem Nowy Targ, mogą je wykorzystać przy okazji następnego ze spotkań, które odbędzie się w najbliższy wtorek. Istnieje także możliwość ich przebukowania na inny mecz fazy zasadniczej. W takim przypadku prosimy o kontakt pod adresem e-mail marketing@jkh.pl.

Zarazem należy pamiętać, iż w związku z podjętymi w piątek decyzjami władz Polskiego Związku Hokeja na Lodzie oraz klubów ekstraligi wtorkowe spotkanie z Ciarko STS Sanok na pewno zostanie rozegrane. Odbędzie się ono jednak bez udziału zakażonych zawodników, a to oznacza, że nasz sztab szkoleniowy będzie musiał korzystać z okrojonej kadry.”

fot: JKH GKS Jastrzębie

Reklama
Reklama

Hokej

JKH GKS Jastrzębie

Dodaj komentarz