Kolejne tarapaty Piasta? Trudna przeprawa w stolicy

Kolejne tarapaty Piasta? Trudna przeprawa w stolicy

Fot. piast-gliwice.eu

Reklama
Reklama
Czas 2 min czytania

Piast Gliwice w piątek o ligowe punkty walczyć będzie w Warszawie z miejscową Legią. Obie drużyny sezon zaczęły poniżej oczekiwań, ale to gospodarze będą faworytem.

Legia z rachunkami do wyrównania

Gliwiczanie nowy sezon rozpoczęli od dwóch porażek. O ile wyjazdową porażkę z Jagiellonią można by uznać za falstart, o tyle przegrana u siebie z Zagłębiem Lubin po dwóch tygodniach przygotowań (przełożony wcześniejszy mecz z Rakowem z uwagi na star częstochowian w europejskich pucharach) to już głośny sygnał alarmowy, że drużynie daleko do optymalnej (oczekiwanej?) dyspozycji.

Warszawa to jednak jedno z trudniejszych miejsc na przełamanie. Choć Legia, podobnie jak Piast, sezon zaczęła słabo, u siebie pewnie pokonała Zagłębie Lubin 2:0. Poza tym zespół Kosty Runjaica zrobi wszystko, by zmazać plamę po fatalnym występie w Krakowie (0:3 z Cracovią). Jakby tego było mało, ma z Piastem rachunki do wyrównania (w poprzednim sezonie przegrał 0:1 w stolicy i 1:4 w Gliwicach).

Reklama

Piast „underdogiem”

Eksperci przed piątkowym meczem nie mają wątpliwości, że to właśnie Legia będzie jego faworytem. W ofercie mogącej pochwalić się najwyższymi kursami na rynku firmie Noblebet zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest na 2.05, gości na 4.15, a remis na 3.65.

Wielce prawdopodobne jest jednak, że kibice liczyć mogą na Łazienkowskiej na emocje i gole. Kurs na TAK dla zakładu „obie drużyny strzelą wynosi” wynosi w Noblebet 1.85 i jest niższy niż na NIE – 1.95. Idąc dalej tym tropem, warto zainteresować się zdarzeniem „Legia Warszawa wygra & obie drużyny strzelą gola” wycenionym na 3.85.

Fani Piasta też znajdą coś dla siebie, a jeśli ich ulubieńcy wgrają to, będą mogli na tym dobrze zarobić. „Jorge Felix strzeli gola & Piast Gliwice wygra” to atrakcyjny kurs 5.7, a „Piast Gliwice wygra & obie drużyny strzelą gola” to już 6.75. Te i pełną pulę ponad 70 kursów na mecz Legia – Piast znaleźć można na stronie Noblebet (SPRAWDŹ OFERTĘ I WEJDŹ DO GRY).

Reklama

Co więcej, bukmacher przygotował ofertę specjalną dla nowych graczy, dzięki której zdobyć można nawet 2500 zł powitalnego bonusu (DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ).

*Polski Bukmacher Sp. z o.o. organizujący zakłady wzajemne – bukmacherskie na stronie noblebet.pl posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych w Internecie. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Reklama

Legia Warszawa – Piast Gliwice / piątek 5 sierpnia 2022 r., godz. 20:30

Reklama
Reklama

Piłka NożnaTyper

Legia WarszawaNoblebetPiast GliwicePKO Ekstraklasa

Dodaj komentarz