Kolejne odejście z Zagłębia Sosnowiec

Kolejne odejście z Zagłębia Sosnowiec

Twitter Zagłębie Sosnowiec

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Damian Wróbel nie jest już dyrektorem ds. rozwoju klubu Zagłębia Sosnowiec. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron – czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Damian Wróbel pracował od marca tego roku na stanowisku Dyrektora ds. Skautingu Akademii Piłkarskiej Zagłębia im. Włodzimierza Mazura, a od lipca jako Dyrektor ds. Rozwoju Klubu. – Damian – dziękujemy za pracę i życzymy powodzenia w dalszej karierze! – czytamy na łamach komunikatu.

Pożegnał się z kibicami

Zagłębie Sosnowiec to w ostatnich dniach synonim odejść i zmian. Jakiś czas temu z klubem pożegnał się ówczesny prezes, doszło do zwolnienia trenera, a teraz odchodzi jeden z decydentów pionu sportowego. 

Artur Skowronek, który rozstał się z klubem na początku grudnia, dopiero dzisiaj odniósł się za pośrednictwem mediów społecznościowych do swojego zwolnienia. 

Chcę wyrazić wdzięczność każdemu, kto był w otoczeniu tej drużyny.Dziękuję za każdy dzień inspiracji, za radość ze zwycięstw, za wspólne zbieranie sił po porażkach, za wsparcie i determinację w dążeniu do wspólnych celów. Piłka nie lubi próżni, tak już jest, ale współpraca z tą szatnią zostanie w mojej pamięci na zawsze!” – napisał na Facebooku były już szkoleniowiec Zagłębia, Artur Skowronek. 

Reklama

Przypomnijmy, iż trenerem Zagłębia po raz trzeci w karierze został Dariusz Dudek.

Reklama

Piłka Nożna

Fortuna 1 LigaZagłębie Sosnowiec

Dodaj komentarz