Jeden rywal BKS-u Bielsko mniej

Jeden rywal BKS-u Bielsko mniej

Siatkarki BKS BOSTIK Bielsko-BIała / fot. bkssa.pl

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Rywal BKS-u Bielsko-Biała wycofał się z Tauron Ligi.

BKS Bostik Bielsko jest objawieniem Tauron Ligi. Bileszczanki zajmują czwarte miejsce, miejsca ustępują tylko ŁKS-owi, Chemikowi i Developresowi, trzem najmocniejszym i najbogatszym zespołom. Praktycznie pewne jest, że zagrają w play-offach. Wiosną czeka je jeden mecz mniej.

Rywal BKS-u wycofał się z ligi

Bielszczanki nie zagrają z Legionovią, która wycofała się z ligi. Spotkanie zaplanowano na sobotę 18 marca. Jak poinformowała Tauron Liga:

Reklama

Rada Nadzorcza spółki Polska Liga Siatkówki S.A., w związku z pismem spółki Legionovia S.A., dotyczącym wycofania Klubu z dniem 18 stycznia 2023 roku z rozgrywek TAURON Ligi ze względu na sytuację finansową Klubu oraz wnioskiem Zarządu PLS z dnia 18 stycznia 2023 r. w sprawie wykluczenia Klubu z rozgrywek TAURON Ligi, informuje, że podjęła uchwały w sprawie:

1. Wykluczenia z dniem 19 stycznia 2023 r. spółkę Legionovia S.A. z siedzibą w Legionowie, prowadzącą drużynę IŁ Capital Legionovia Legionowo, z rozgrywek TAURON Ligi w sezonie rozgrywkowym 2022/2023.

2. Punkty zdobyte w meczach rozegranych z drużyną IŁ Capital Legionovia Legionowo w trakcie trwania sezonu rozgrywkowego TAURON Ligi 2022/2023 są anulowane.

Reklama

3. Rozgrywki TAURON Ligi w sezonie rozgrywkowym 2022/2023 toczą się do zakończenia sezonu przy udziale 11 (jedenastu) drużyn.”

Reklama

Siatkówka

BKS Bostik Bielsko-Biała

Dodaj komentarz