Jastrzębski zdobył superpuchar. „Mieliśmy trochę problemów”

Jastrzębski zdobył superpuchar. „Mieliśmy trochę problemów”

fot: Jastrzębski Węgiel

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Gwiazdy Jastrzębskiego Węgla po pierwszym trofeum w tym sezonie. Będą kolejne?

Jastrzębski Węgiel wygrał AL-KO Superpuchar. Jastrzębianie, po tie-breaku pokonali ZAKS-ę Kędzięrzyn Koźle.

–  Od początku sezonu prezentujemy bardzo dobrą siatkówkę, taką kompletną. W tym spotkaniu jednak na początku nie szło nam najlepiej, nie wiem z czego to wynikało… Wiadomo, że ZAKSA jest świetnym zespołem, nawet po odejściu Kamila Semeniuka, który był jego bardzo ważnym ogniwem. Nieważne kogo posiada w składzie, w tej ekipie cały czas jest nastawienie na zwycięstwo.  Dobrze, że zdołaliśmy się odbudować  i od połowy czwartego seta graliśmy już fajną siatkówkę, widać było, że chłopaki w przyjęciu poczuli rytm. Pozbieraliśmy się w najważniejszym momencie – powiedział Jurji Gladyr, środkowy Jastrzębskiego, który został MVP superpucharu.

Reklama

Gwiazda Jastrzębskiego: „Mieliśmy trochę problemów”

To nie był najlepszy mecz jaki mieliśmy okazję oglądać w tym sezonie. Po obu stronach pojawiło się sporo błędów.

 Mieliśmy trochę problemów w ofensywie na lewym skrzydle, nie zawsze da się zagrać super mecze. Cieszy to, że pomimo problemów, udało nam się to spotkanie wygrać. Mówienie, że w naszej lidze jest jakikolwiek faworyt, nie ma żadnego znaczenia, bo nie graliśmy z zespołem z II ligi, tylko z dwukrotnym triumfatorem Ligi Mistrzów, więc na pewno każdy z nas spodziewał się trudnego spotkania. Wiedzieliśmy, że ZAKSA się nie położy. Miała ona swoje szanse, ale ostatecznie my cieszymy się ze zdobycia Superpucharu – dodał Tomasz Fornal, przyjmujący.

Reklama

Następny mecz Jastrzębski zagra ze Stalą Nysa. To beniaminek Plus Ligi, który w tym sezonie zaskakuje najlepsze drużyny.

Stal Nysa prezentuje w tym sezonie niesamowity poziom. Szykujemy się na ciężkie spotkanie i zrobimy wszystko, żeby ten sezon nadal był dla nas bez porażki – zakończył Fornal.

Reklama
Reklama

Siatkówka

Jastrzębski Węgiel

Dodaj komentarz